PDA

Zobacz pełną wersję : Virtuemart - fetchscript.php



kraver
26-11-2011, 00:37
Witam.

Mam dość niecodzienny problem. Wszystko ociera się o specjalny plik fetchscript.php który VirtueMart wykorzystuje do gzipowania plików *.js i *.css.
Wszystko pięknie działa u mnie na localhoście, ale niestety po wrzuceniu an serwery 2ap.pl robią sie problemy. Tak jakby źle było wczytywane to fetchscriptowanie. (wybaczcie za złą odmianę).

Po wielu godzinach szukania odnalazłem solucje tego problemu - http://www.joomlahackers.net/virtuemart-tutorials/how-to-switch-off-fetchscript-in-virtuemart.html
Czyli wyłączenie tegoś fetchscripta. I oczywiście wykonałem daną czynność. Jednakże po 3-4h plik w którym opcja ta została wyłączona nagle resetuje się do domyślnych wartości. I znika mój wpis a co za tym idzie znó pojawia sie problem z koślawym formatowaniem, brakiem greyboxa czy chociaż miniaturkami zdjęć.

Ogólnie problem fetchscropta i wyłączenia go jest dość gorący na stronach VM ale niestety nigdzie nie odnalazłem solucji która by mnie zadowoliła (wszystko by zgrabnie chodziło).

Dlatego zwracam się do Was, co zrobić aby to chodziło tak jak powinno. Najchętniej bym wyłączył tego fetchscripta bo to podobno rozwiązuje sprawę bezkonfliktowo. Tylko jak?

Tutaj jest adres stronki: www.fuxx.pl
Jeśli teraz będzie nagle chodziło, to tylko dlatego ze 1h wyłączyłem w pliku konfiguracyjnym VM fetchscripta. Ale niedługo znów powinno się to wykrzaczyć.

Naprawdę sporo googlowałem zanim tutaj napisałem, ale powoli staje się bezsilny i dlatego zwracam się z pomocą do Was.

z góry za każdą pomoc serdecznie dziękuję!