PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla mi się zbuntowała



Marfish
26-11-2011, 10:49
Mam 1.5.25, szablon clodebase i serwer na słynnym Home.
Problem jest z rodzaju takich, z którymi sobie nie radzę i szczęka mi opada gdy to się dzieje.
1. Nie działa mi standardowy instalator joomla. Niby wgrywa i instaluje componenty, podaje informację o powodzeniu ale tych komponentów nie ma.
2. Szablon clodebase nie zapisuje ustawień koloru tła ani modułów. To się po prostu nie chce zapisać. Owszem zapisuje się ale nie zmienia.
3. Nie mogę także dokonać zmian w poszczególnych menu. Dokładniej mówiąc nie mogę w poszczególnych kategoriach zmienić ilości kolumn i artykułów nad kolumnami.
Proszę o pomoc

trzepiz
26-11-2011, 12:45
Napisz do mnie na PW. Chętnie się zapoznam z problemem

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Veno
26-11-2011, 13:22
No dobrze a czy po takie standardowej instalacji, odswiezyles strone ? wyczysciles ciasteczka ? Czasem po prostu zmian nie widzimy z winy przegladarki, wiem bo nie raz mialem podobny problem. Czasem nawet musialem uruchomic dana strone w nowej przegladarce "czyt. innej" aby dostrzec wprowadzone zmiany.

Marfish
26-11-2011, 13:35
Odświeżałem i przeglądałem w 4 różnych przeglądarkach. Mało tego próbowałem także zapisywać zmiany z innego komputera.

Gall Anonim
26-11-2011, 14:01
@Marfish
Jaka przeglądarka?
Pytanie może wydać się banalne i wręcz głupie ale już spotkałem się z tym że Chrom miał "dziwne kaprysy" - czemu - nie wiem i nie chce mi się niepotrzebnie bawić jeszcze z tym problemem, a ponieważ zachowanie dotyczyło tylko niektórych kompów stawiam na konfigurację.
Pzdr
a i jeszcze jedno:

Mam 1.5.25,
Zerknij proszę na górę - w jakim dziale jesteśmy.
:spoko:

Marfish
26-11-2011, 14:38
Zerknij proszę na górę - w jakim dziale jesteśmy.
Sorki. To nie moja wina że są trzy joomle zamiast jednej. Następnym razem będe zwracał uwagę na działy.

Tak mam chrome ale sprawę testowałem tez na IE oraz Firefoxie.