PDA

Zobacz pełną wersję : Upload gier flash



dyziek93
26-11-2011, 15:43
Szukam uploadu gier flash ,czy ktoś używa takiego komponentu??

zwiastun
26-11-2011, 15:53
Wyjaśnij jeszcze o co chodzi. Określenie "upload gier flash" niewiele mówi. Co to ma być, co ma robić?

dyziek93
26-11-2011, 15:55
Chodzi mi dokładnie o to co mniej więcej na cda , że z pozycji strony u użytkownicy mogli by wrzucić np plik swd i dodać do niego miniaturke (pliki swd to głónie gry flash) ,i np po kliknięciu by się otwierało okienko z grą czy jest coś takiego??

zwiastun
26-11-2011, 16:07
komponent plikowni? DOCman? Remository?

dyziek93
26-11-2011, 16:29
@zwiastun ten remository ładnie wygląda ,ale czy jest możliwość np wrzucenia pliku swf i zagrania taką grę ,czy ten program od razu mi wygeneruje nową podstronę na której będzie gra w która będzie można automatycznie zagrac,bo z tego co widzę to jest chyba do downloadu,mam ten komponent zainstalowany i to jest do downloadu nie można chyba wrzucic swf w który można by pograć na stronie z tego co mi wiadomo

zwiastun
26-11-2011, 16:33
To jest do pobierania. Aplikacji polegającej na tym, że użytkownicy dodają gry do witryny oferującej gry online dla Joomla! nie znam, co nie znaczy, ze nie ma.

dyziek93
26-11-2011, 16:41
mimo to dzięki ;) mam nadzieje ,że się coś znajdzie ;)

souacz
27-11-2011, 00:03
HWD videoshare, obsługuje pliki .swf i jest upload.
Miniaturek nie wygeneruje z .swf ale można zmienić po uploadzie.
Możesz ograniczyć w ustawieniach tylko dla .swf i będzie w sam raz :)

Nie wiem jak z formatem .swd, niby flash player je poprawnie powinien odtworzyć ale czy debugging będzie działać w HWD - nie mam pojęcia.
Musisz wypróbować, dodaj rozszerzenie i spróbuj.

W każdym razie .swf obsługuje natywnie przez flash player czyli wraz z elementami aktywnymi (AS).