PDA

Zobacz pełną wersję : Mam zainstalowaną joomlę 1.0.8



marvvid
05-12-2006, 12:49
Witam wszystkich.
Tak jak w tytule - mam zainstalowaną joomlę 1.0.8 i mam pytanko - w jaki sposób wrzucić wersję 1.011 tak aby nie urtacić włożonej wcześniej pracy (szczególnie chodzi mi o zainstalowane i zintegrowane forum oraz chat).

Pozdrawiam

Rybik
05-12-2006, 13:16
czytajac temat wypowiedzi w spisie wątków na formum mam ochote wejsc i dopisac ... "a co to kogo jaka masz wersje" - czytaj regulamin i dbaj o czas ludzi ktorzy odpisuja na posty, jak ladnie napiszesz w temacie "Aktualizacja wersji (lub z angielska upgrade) 1.0.8 do 1.0.11" to sie od razu zrobi milej, warto rowniez podac czy to wersja z adminem pl czy bez...

regula jest taka, zrobic backup plikow, znalezc odpowiednik jezykowy i nadpisac z nowej paczki wszystkie pliki poza katalogiem instalacyjnym, template'ami i chyba images tez mozna sobie odpuscic

wysoce prawdopodobna bedzie koniecznosc nadpisania pomostu do forum, jezeli wczesniej taki byl, oczywiscie pomostu do tej wersji

jak napiszesz w temacie ze w dodatku z pomostem do jakiegos forum (skad mamy wiedziec jakiego) i chata (rowniez tajemnica) to masz pewnosc ze takie upierdliwce jak ja co nie wiedza na 100% nie beda tu zagladac a zajrzy za to ktos zyczliwy kto po temacie od razu bedzie wiedzial i ci to w 2 zdaniach opisze