PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję komponentu do zarządzania dostępem do treści.



hofas87
27-11-2011, 23:24
Witam wszystkich,

Jestem w trakcie poszukiwania komponentu pod joomla 1.5, bądź jakiegoś innego gotowego rozwiązania mojego problemu, a mianowicie.

Jesteśmy w trakcie budowy strony internetowej, która ma za zadanie wymianę informacji z klientami, a trochę dokładniej to klienci poprzez stronę wysyłać nam będą pewne dane, my im to obrabiamy i wyniki będziemy chcieli umieścić na stronie. I włąśnie teraz pojawiają się schody, bo tych klientów będzie kilku a ich liczba z czasem będzie na pewno rosła.

Czy istnieje taki komponent, który pozwoli nam w prosty sposób wrzucać nam te informację na stronę (może to być zwykły artykuł) z tym że każdy z użytkowników po zalogowaniu będzie miał dostęp tylko do informacji jego interesujących. Na dzień dzisiejszy mamy zrobione tyle, że po zalogowaniu przez klienta pojawia się dodatkowy box z menu, tylko jak właśnie wyselekcjonować artykuły dla odpowiedniego użytkownika:obojetny:


Proszę o pomoc!

zwiastun
27-11-2011, 23:41
Nowa strona na Joomla 1.5? Za pół roku Joomla 1.5 przestanie być wspieranym systemem. Problem, który macie jest rozwiązany w standardzie w Joomla 1.7+

PeFik
28-11-2011, 08:21
Jeśli masz kasę, a zakładam, że kilka $ masz to sugeruje AceACL Pro - http://www.joomace.net/joomla-extensions/aceacl
a jak nie, ale myślisz perspektywicznie to ...joomla 1.7

hofas87
29-11-2011, 23:33
Dziękuje bardzo serdecznie za wypowiedzi i pomoc. Jednak przesiadka na Joomla 1.7 pomogła w temacie dostępu do artykułów. Lecz niestety pozostaje jeszcze jeden mały problem. W momencie zalogowania się klienta na naszym serwisie pojawi mu się dodatkowe box z menu użytkownika, będzie tam około 6 odnośników. Teraz w jaki sposób mam pod jeden z odnośników przypiąć kilka artykułów z różnymi prawami dostępu. Bo jakoś nie widzę tego jak bym miał za każdym nowym klientem tworzyć mu nowe menu.

Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi:)

Czy istnieje rozwiązanie tego problemu?