PDA

Zobacz pełną wersję : JoomGallery problem - brak zdjęcia w widoku szczegółowym.



max-301
28-11-2011, 15:11
W JoomGallery problem - brak zdjęcia w widoku szczegółowym.

Wszystko działało jak należy aż pewnego pięknego dnia zniknęły mi obrazy. Nie widać obrazu w widoku szczegółowym ani w module ostatnio dodanych. Są tylko miejsca.
W innym serwisie wszystko działa i ścieżka do obrazu jest podobna.
Odinstalowałem JoomGallery, sprawdziłem w w PHPMyadmin ale nie było żadnej tabeli, nie sprawdziłem katalogów w folderze public. Zainstalowałem na nowo i to samo. Wczytanie zdjęcia żadnych problemów, a w widoku szczegółowym oraz module zdjęcia brak. Kombinowałem z używaniem prawdziwych ścieżek ale zarówno na TAK i na NIE jest to samo.


Ktoś miał podobny problem?? W załączeniu screen tam gdzie wszystko jest ok. Screen ze ścieżką tam gdzie jest NOK dołączę wieczorem ale ścieżka jest podobna. Tutaj mam tylko screen moduły bez obrazów

47224723

max-301
13-01-2012, 09:49
temat wraca. Nie wiadomo dlaczego zniknęły zdjęcia po raz kolejny.
Strona tutaj (http://mragowobiega.pl/kbm/galeria/mikoajki-uczciy-mikoajki-biegiem/img3430-180.html)

W innym serwisie jest ok, ścieżka wydaje się podobna.
O co może chodzić?
49004901

alex51
13-01-2012, 12:54
Może sprawdź czy w konfiguracji JoomGallery --> Ustawienia główne --> Ścieżki i katalogi --> opcja "Use real paths" jest ustawiona na TAK?

max-301
13-01-2012, 13:16
było na NIE ale działało to do czasu zaobserwowania, ustawiłem na TAK ale żadnych zmian in plus.
Jedyne co zmieniłem to przekierowanie z katalogu public_html do podkatalogu gdzie jest joomla. Ale po usunięciu pliku nadal to samo

max-301
18-01-2012, 10:44
jestem na tropie ...
http://www.en.joomgallery.net/faq/general-faq/detail-original-images-arent-displayed.html

---------- Post dodany 18-01-2012 o 10:44 ---------- Poprzedni post był 17-01-2012 o 22:08 ----------

Po wyłączeniu prostych adresów zdjęcia się pokazały. Tyle że proste adresy lepiej żeby były włączone.
Za problem u mnie odpowiedzialny był plugin "System - Language Translation Override". Po wyłączeniu plugina zdjęcia są widoczne także przy włączonych prostych adresach.