PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepiej oceniane artykuły



kosmos1234
05-12-2006, 13:56
Witam
Czy znacie może jakis moduł lub bot który by wyciągał taki ranking najwyżej ocenianych artykułów w serwisie???

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Michał Kosmowski
www.wypady.pl

kwidzi
18-10-2008, 14:36
Podłączam się. Również szukam komponentu który wyświetlał by najlepiej oceniane artykuły

sebastiank1
29-05-2010, 21:12
no ja też poszukuje takiego modułu ale widocznie nikt nas nie lubi . . .

seba.adm
29-05-2010, 22:40
A może najwyższy czas i pora przeczytać regulamin (http://forum.joomla.pl/announcement.php?f=2&a=3). W jednym wątku piszesz o Joomla 1.5, teraz odkopujesz temat z przed dwóch lat z pytaniem o Joomla 1.0. Zdecyduj się w końcu. Szukasz dodatków lub rozszerzeń, zajrzyj na: http://extensions.joomla.org.
Sprawdzałeś to co masz w standardzie? >>Moduł: Popularne<< (http://wiki.joomla.pl/index.php/Modu%C5%82_witryny_-_Popularne)

adameks
15-09-2010, 16:09
Szanowny Administratorze,
jest zasadnicza różnica w wyświetleniu rankingu najlepiej ocenionych a najbardziej popularnych zaproponowanych w standardzie. Bardzo też bym prosił o pomoc
z góry dziękuję

sebastiank1
15-09-2010, 16:25
adameks po przeszukaniu całego internetu znalazłem alpha content. Niestety płatny dodatek ale bardzo rozbudowany.

dkint
15-09-2010, 16:56
Witam

sebastiank1 albo internet strasznie zmalał albo kiepsko szukałeś ... ja po 30 sekundach poszukiwania na extensions.joomla.org znalazłem coś takiego - http://extensions.joomla.org/extensions/communities-a-groupware/ratings-a-reviews/12799 - na pierwszy rzut oka spełnia wasze wymagania ... pod Joomla 1.5 oczywiście ... jeśli temat jest w dobrym dziale to niestety nie nada wam się ...

pozdrawiam
Krzysiek

sebastiank1
15-09-2010, 17:04
dkint szukałem takiego dodatku który przy okazji spełni inne wymagania i dlatego mi to trochę zajęło. a po za tym nie znałem dobrze joomla extension i miałem prawo szukać trochę dłużej niż inni co już trochę w tym siedzą bo pewnie jak zauważyłeś ja i adameks jesteśmy początkującymi... a tak na marginesie użyłem sformułowania "przeszukanie całego internetu" w przenośni miało to oznaczać tylko to że poszukiwania mi sporo zajęły. Wiec nie musisz mi od razu dogryzać...

dkint
15-09-2010, 17:10
Witam

Zacznij więc od określenia dokładnych wymagań i budżetu jakim operujesz jak już zapewne zauważyłeś fajne dodatki typu znaleziony przez Ciebie kosztują te parę $, masz tak naprawdę niewiele możliwości - 1. budujesz serwis za free tzn korzystasz tylko z darmowych dodatków - minusy zarówno wygląd darmowych szablonów jak i funkcjonalność darmowych rozszerzeń (nie wszystkich oczywiście) pozostawiają wiele do życzenia 2. przeznaczasz budżet powiedzmy na początek 1000 PLN i masz komercyjny fajny szablon, parę fajnych komponentów typu Jomsocial i jeszcze na rok hostingu wystarczy ... 3. wykładasz jeszcze więcej kasy - zatrudniasz programistę i masz wszystko wedle Twoich zaleceń ...

-edit

nie dogryzałem Ci ... gdybym chciał dogryźć użyłbym innego sformułowania - może za bardzo literówek i szczegółów się czepiam ...

pozdrawiam
Krzysiek

sebastiank1
15-09-2010, 17:33
no ale myślałem że ktoś na forum używał jakiegoś darmowego dodatku i go zna i po prostu rzuci mi tytuł. Niczego więcej nie oczekiwałem, myślałem że to forum jest aby ludzie sobie pomagali... No ale już teraz sam sobie wszystko szukam i nie liczę na pomoc. Panie Krzysztofowie ja wiem że można i 2000 zł wydać i nawet nie włączać komputera i ktoś to za mnie zrobi. Ale to chyba nie w tym droga... Jak pisałem pierwszego posta to zaczynałem z joomlą. Obecnie stworzyłem już kilkanaście stron w joomli. Byłem na paru kursach i cały czas uczę się php,css,xhtml i przepatruje kod joomli linijka po linijce. Wcześniej dużo zajmowałem się grafiką i poligrafią... w tym roku poszedłem na studia informatyczne. Więc nie chciałem tutaj używać słowa budżet ponieważ staram się sam wszystko rozgryźć i tworzyć strony praktycznie od podstaw.

dkint
15-09-2010, 17:45
Witam ponownie, nie wiem skąd nagle taki ton - podałem link do dodatku, który załatwia ocenianie artykułów, dodatku za free - podpiąłeś się pod temat, w którym autor tego właśnie szukał, napisałem ci, że nie przedstawiłeś szczegółowo o jakie inne wymagania ci chodzi, po czym piszesz o pomaganiu na forum -, jeśli nikt inny nie odpowiedział ci w tak krótkim czasie oznacza to dwie rzeczy - albo darmowego dodatku nie ma albo nikt nie wie o istnieniu innego rozszerzenia ... nikt nie neguje twojej chęci uczenia się i wiedzy po instalacji kilkunastu serwisów, jednak też nie wymagaj, że ktoś tutaj po godzinie odpowie na wszystkie nurtujące pytania ...

pozdrawiam
Krzysiek