PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję dodatku do wprowadzania danych do tabel



Indoctrine
29-11-2011, 09:17
Witam

Poszukuję dodatku, który umożliwiłby coś takiego:

Mam na stronie tabele, część komórek wybierana z listy, inne z miejscem na tekst, niektóre z tekstem nieedytowalne. Taki przykład:



Lista

Komórka Zablokowana

Do wpisania



Lista

Komórka Zablokowana

Do Wpisania



Do wpisania

Do wpisania

Lista




Użytkownik może tabelę wypełniać i zapisać. Po tym zabiegu, byłaby ona dostępna (najlepiej po akceptacji admina) na stronie w takiej samej formie jak podczas wypełniania.
Przeszukałem sporo miejsc z pluginami, ale nie znalazłem tego co chciałem. Są bardzo ładne moduły typu "forms". Od strony obsługi wręcz idealne (na przykład SmartFormer), ale one to co się wypełni wysyłają mailem w formie znacznie odbiegającej.. Trzeba by ręcznie wrzucać do tabeli w odpowiednie miejsca itp.

nikszal
29-11-2011, 10:00
W RS FormPro sam ustalasz wygląd wiadomości email, jaką dostaniesz po wypełnieniu formularza, więc również może to być w formie tabeli.

Indoctrine
29-11-2011, 10:24
Ok, ale to dalej jest przesyłanie na maila. Mi chodzi o to, by to się publikowało od razu na stronie, w takiej samej tabeli jak ta wypełniania przez użytkownika. Ewentualnie żebym musiał tylko zatwierdzić przed publikacją.

nikszal
29-11-2011, 10:53
Może najpierw poczytaj, zanim zaczniesz negować.
http://www.rsjoomla.com/support/documentation/view-article/144-modrsformlist-display-submissions-in-a-module-position.html

I nie pisz, że RS Forms jest płatny, bo wszystko, co dobre musi kosztować.

Indoctrine
29-11-2011, 12:08
20 funtów to jeszcze nie majątek, jeśli narzędzie będzie spełniało wymagania :)
Na razie ten plugin wygląda na niezbyt prosty w obsłudze (nie znam się za bardzo na html itp) i nie ma jak przetestować przed kupnem, ale obaczę... Za sugestię dziękuję :)

nikszal
29-11-2011, 12:42
19 euro