PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę się zalogować do panelu administracyjnego



oldfield
05-12-2006, 14:41
Witam Serdecznie.

Jestem nowy na forum i od razu potrzebuje pomocy, bo przestałem już myśleć racjonalnie i każde moje działanie zmierzające do naprawy joomli kończy się silna frustracją :(

Sytuacja wygląda tak:

W menu na stronie była opcja - Licencja Joomli (jest standardowo po instalacji joomli) Chciałem zmienić jej zawartość w panelu administracyjnym i pech chciał że z jakichś powodów zawiesiła mi się przeglądarka. Po ponownym włączeniu nie mogę zalogować się do panelu administracyjnego, gdyż logowanie trwa zbyt długo. Ładowanie strony zresztą też (http://oldfield.byethost15.com/joomla) i Firefox pokazuje że zawartość strony nie może być wyświetlona. Przekroczono czas połączenia (serwer na pewno jest sprawny, FTP też działa)

Mam dostęp do bazy danych, więc proszę mi powiedzieć czy jest jakaś możliwość aby cofnąć dokonane zmiany po przez phpmyadmin ? Gdzie tego szukać ?

Nie wiem już co robić
Pozdrawiam Serdecznie

EDIT

No tak, jak zwykle pospieszyłem się z napisaniem na forum.
Przez phpadmin da się :) Wpisałem w search frazę "Licencja Joomli" i wywaliłem wszystko, co było z tym związane :) Rozwiązanie może mało eleganckie, ale w mojej sytuacji skuteczne :)

Przepraszam za zaśmiecanie forum

zoomaniak
05-12-2006, 14:47
Spróbuj wyczyścić cookies w przeglądarce. Ja miałem podobnie i zadziałało :)

oldfield
05-12-2006, 14:50
Spróbuj wyczyścić cookies w przeglądarce. Ja miałem podobnie i zadziałało :)

Wielkie dzięki zoomaniak - ciasteczka też poczyściłem przy okazji, więc być może i to pomogło, a nie mój "mało elegancki" sposób :)
W każdym razie, juz działa :)

Dziękuje za szybką odpowiedź ;)