PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł do prezentowania danych z tabeli w bazie



burak
29-11-2011, 22:43
Hej,

szukam jakiegoś modułu, który pokazywałby w formie tabeli dane z bazy. Przeglądałem fora, szukałem rozszerzeń i nie znalazłem nic sensownego, stąd piszę na tym forum.

Moduł taki chyba najlepiej zaprezentować na przykładzie prowadzenia ligi piłkarskiej <= taki przykład jest chyba najbardziej adekwatny do tego co chcę osiągnąć - tylko, że nie szukam modułu do joomli pozwalającego na prowadzenie czegoś takiego.
Skupmy się zatem na tym, że mamy Drużynę A.
Ta drużyna składa się z 10 graczy. Każdy gracz ma pewne cechy, np. imię, nazwisko, wiek, wzrost, numer buta itd itd

Wchodzimy z Menu w "Drużynę A". Dane wtedy zostają zaprezentowane w tabeli.

Skład "Drużyna A"


Nazwisko
Imię
Wiek
Wzrost
Numer buta
xxxxxxx


Gracz 1 - link
imię 1
wiek 1
wzrost 1
numer buta 1
coś tam 1


Gracz 2 - link
imię 2
wiek 2
wzrost 2
numer buta 2
coś tam 2



I tutaj klikając w link Gracz 1, przechodzimy do artykułu czy czegokolwiek, gdzie będą zamieszczone opisy.

To jest tylko przykład. Chodzi mi o to, aby była możliwość z poziomu administratora, dodania cech do rekordów, usunięcia itd.

Mam też taki pomysł, aby ponad tabelką można było zamieścić filtry i wybrać rekordy spełniające zadane cechy, np. wiek = 28 lat.


Za wszelkie wskazówki z góry dziękuję.

Ps. może ciut się pośpieszyłem z postem, bo widzę, że na JED jest taka kategoria articles listing, więc poprzeglądam. Nie mniej jednak jakby ktoś znał dokładnie taki moduł jaki opisałem wyżej to proszę o informację. Jakby nie było prezentacja artykułów, nie pozwala na przypisywanie do nich dodatkowych cech (tak myślę przynajmniej).