PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd wczytania artykułu i problem z nowym artykulem



czipi26
30-11-2011, 12:05
Witam. Od kilku dni na stronę jak wchodzę to wszystkie artykuły działają prawidłowo oprócz ostatnio dodanego.. wyskakuje błąd z wczytaniem modułu MySQL. Więcej to obrazowuje wejście na link: http://osp-wierchomla.cba.pl/component/content/article/34-stronagowna/139-szkolenie-straakow-w-zakresie-ewakuacji-w-przypadku-awarii-kolei-linowej.html
Również gdy chce dodać nowy artykuł nie mogę wczytać żadnego zdj z FTP do artykułu.. w czym problem jest?

Otworzyłem bazę danych za pomocą "phpMyAdmin" i w jos_modules w "operacjach" dałem " Napraw" a następnie zoptymalizowałem całą bazę lecz nie pomogło :(

Jola
30-11-2011, 12:56
Witam,
w zapytaniu bierze również udział tabela jos_modules_menu
Zawsze można skopiować zapytanie z komunikatów na stronie, wrzucić do phpMyAdmina i sprawdzić efekt

czipi26
01-12-2011, 13:17
Udało się. nie musiałem kopiować zapytania do phpMyAdmin. wystarczy ze wszedłem do tabeli jos_modules_menu i dałem "Napraw" a następnie zoptymalizowałem. i wszystko gra. Dzieki

---------- Post dodany o 13:13 ---------- Poprzedni post był o 00:06 ----------

a niestety nie wszystko działa.. nie wiem co gdzie i kto mi to pomieszał ale nie mogę wogole zdj dodać do artykułu. jeżeli przy tworzeniu artykułu klikam "grafika" to przedtem przyciemniało się tło i wyskakiwało na tym okno. a teraz przechodzi mi do następnej strony. nie mogę zaznaczyć zdj a gdy wpisze ścieżkę docelowa i kliknę wstaw to nie wróci do poprzedniej strony gdzie zawiera się treść

---------- Post dodany o 13:17 ---------- Poprzedni post był o 13:13 ----------

no i doszedłem do wniosku ze duża część bazy musiała ulec uszkodzeniu.. gdy sie zaloguje w panel administracyjny.. to nic nie zrobię jak bym miał cale menu bez akcji/odnośników
4737
menu wygląda tak jak zwykły tekst

czipi26
04-12-2011, 15:13
Mimo ze nikt mi za bardzo nie pomógł.. sam rozwiązałem problem..

Gall Anonim
04-12-2011, 17:24
To po przeczytaniu regulaminu opisz jak rozwiązałeś problem - takie są tutejsze zasady.
Pzdr