PDA

Zobacz pełną wersję : Probleem z modułem JOOMIMAGES



krzychoooo
01-12-2011, 13:40
Witam.
Po zainstalowaniu modułu JOOMIMAGES z paczki mod_joomimages_2_0_beta0.zip wszystko jest ok.
Jednak kiedy chcę aby moduł wyświetlał tylko z określonej kategorii wówczas strona się sypie.
I w oknie widać tylko błąd:

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Something is wrong in your syntax obok 'AND (4) AND c.hidden = 0 AND c.in_hidden = 0 AND p.hidden = 0 ORDER BY ran' w linii 4 SQL=SELECT p.id AS id, p.catid, p.imgthumbname, p.imgfilename, p.imgtitle,p.imgtext,p.imgdate as imgdate,c.cid AS ccid, c.catpath AS catpath FROM stwies_joomgallery AS p LEFT JOIN stwies_joomgallery_catg AS c ON c.cid = p.catid WHERE c.published = 1 AND c.access IN (1,1) AND p.published = 1 AND p.approved = 1 AND p.catid IN AND (4) AND c.hidden = 0 AND c.in_hidden = 0 AND p.hidden = 0 ORDER BY rand() LIMIT 0, 4' in /home/stwies/domains/stwies/modules/mod_joomimg/helper.php:497 Stack trace: #0 /home/stwies/domains/stwies/modules/mod_joomimg/helper.php(47): modJoomImagesHelper->getDBImages() #1 /home/stwies/domains/stwies/modules/mod_joomimg/mod_joomimg.php(42): modJoomImagesHelper->fillObject(Object(JRegistry), '101') #2 /home/stwies/domains/stwies/libraries/joomla/application/module/helper.php(169): require('/home/stwies/do...') in /home/stwies/domains/stwies/modules/mod_joomimg/helper.php on line 497

Wersja joomli to : 1.7.3
Jak to można naprawić?

Bazyl
01-12-2011, 13:47
Witam,

Nie wiem, nie uzywam, ale jak cos ma w nazwie beta ma prawo sie sypać

krzychoooo
01-12-2011, 14:04
A jest jakiś moduł który wyświetli fotki z konkretnej galerii z joomgallery ?