PDA

Zobacz pełną wersję : jUpgrade PROBLEM



PanFOX
01-12-2011, 21:43
4742Ostatnio dość często migruję joomlą 1.5 do 1.7 więc znam temat, jednak na jednej joomli zamiast normalnie migrować wyskakuje mi okno w ten sposób i nie mam żadnej reakcji , proszę o pomoc.

zwiastun
01-12-2011, 22:56
Serwer nie jest dostosowany?
A poza tym... Dokonywanie migracji na żywym Joomla! to chyba niezbyt mądry pomysł

PanFOX
02-12-2011, 09:09
Serwer nie jest dostosowany?
A poza tym... Dokonywanie migracji na żywym Joomla! to chyba niezbyt mądry pomysł

Drogi Zwiastunie próbuje to robić na hostingu od 1and1 aby było ciekawie przeniosłem tą joomlę na hosting linuxpl.com i mam to samo.
By sprawdzić czy to jest wina serwera wgrałem czystą paczke joomli 1.5.24 i bez problemów zaktualizowałem ją do 1.7.


P.S. Cokolwiek robię wcześniej wykonuję backupy więc mądrze czy nie mądrze zawsze mam możliwość przywrócenia do stanu początkowego. :zagubiony:

zwiastun
02-12-2011, 09:58
To zrób to lokalnie

neo_fox
02-12-2011, 10:17
@Zwiastun; ja nie wiem ale to jakoś bezsensowne. Jak dla mnie to PanFOX nie udzielił żadnej sensownej informacji. To tak trochę jakby napisać: auto nie odpala. Jak przekręcam kluczyk w stacyjce to nie mam żadnej reakcji, proszę o pomoc.



jednak na jednej joomli zamiast normalnie migrować wyskakuje mi okno w ten sposób i nie mam żadnej reakcji , proszę o pomoc.

Jakie okno? Box? Popup? Nowe okno przeglądarki?
Konsole błędów JavaScript sprawdzałeś?
Jakiej przeglądarki używasz?

PanFOX
02-12-2011, 12:27
Przy normalnym działaniu jUpgrade wyświetlają się po kolei boxy z sprawdzaniem joomli , pobieraniem 1.7 itp. itp. w moim problemie wyświetla się wszystko na raz jak w screenie z pierwszego postu i nie ma żadnej reakcji , używam FF i Operę, neo_fox pewnie nieodpłatnie nie pomagasz ale jakbym podrzucił tobie bazę , 700 kb wagi mógłbyś spróbować ją migrować do 1.7. Grzecznie Proszę o Twoją pomoc.

neo_fox
02-12-2011, 12:43
neo_fox pewnie nieodpłatnie nie pomagasz ale jakbym podrzucił tobie bazę , 700 kb wagi mógłbyś spróbować ją migrować do 1.7.

Heh, nie gniewaj się ale raczej nie byłoby cię stać :podstep:

Poza tym:


Konsole błędów JavaScript sprawdzałeś?

Pozdrawiam :)

tomaszek83
02-12-2011, 13:15
Co do migracji to strona na localhosta, najlepiej odpal sobie JAMP i wtedy migracja. Zapewne uda się bez problemu.

PS.taki mały offtop... czy czasem @PanFOX nie jest z Gorzowa?