PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwny błąd i nie mozna niczego zainstalować



gniew1971
02-12-2011, 11:23
Witam,
Nie wiem co się stało ale mam problem z swoją Joomlą. Mianowicie dziś coś jej odbiło, gdy wejdę w galerię, czy jakąkolwiek zakładke to po prawej stronie nad pogodą mam następujący komunikat:


Warning: file_put_contents(/home/virt6141/domains/moszczenica.info/public_html) [function.file-put-contents (http://www.moszczenica.info/function.file-put-contents)]: failed to open stream: Is a directory in /home/virt6141/domains/moszczenica.info/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 304

Jak to można naprawić, bo gdy skasuje linijkę 304 i 306 w file.php to nie działa mi zapisywanie pliku konfiguracyjnego, natomiast powyższy błąd znika.

Druga sprawa jest taka że nie mogę zainstalować żadnego modułu, komponentu i dodatku - komunikat jest nastepujący:


Błąd. Nie znalazłem pliku instalacyjnego (XML) we wskazanym pakiecie. Być może pakiet jest podwójnie skompresowany.


Nie można znaleźć pakietu instalacyjnego.

proszę o pomoc, bo już nie wiem co może być. sprawdziłem w informacjach chmody itd i jest ok. Tryb bezpieczny wyłączony. Wersja joomli Wersja 1.5.24

Prosze o szybką pomoc i z góry dzieki!

zwiastun
02-12-2011, 11:45
Samo z siebie nic się nie dzieje. Popytaj administratora serwera, co się działo na serwerze, czy nie uległa zmianie konfiguracja

gniew1971
02-12-2011, 12:47
Pytałem i twierdzi że nie. Więc ja już nie wiem co mam robić;/

---------- Post dodany o 12:47 ---------- Poprzedni post był o 11:46 ----------

Pomoże ktoś????

zwiastun
02-12-2011, 12:49
W piekarni stoisz? Za chlebem?