PDA

Zobacz pełną wersję : Error w panelu! Pilne!



rychu
12-01-2006, 18:52
Witam!
wiec to jest moj problem:

http://www.mogilnobikerz.com/a.jpghttp://www.mogilnobikerz.com/a.jpghttp://www.mogilnobikerz.com/a.JPG

wie ktos moze jak przywrocic to do normalnego wygladu? swiezo zainastalowana joomla i takie cos.. dziekuje z gory!

stone
12-01-2006, 21:20
na poczatek wgraj jeszcze raz katalog administratora na serwer, moze cos sie zle wgralo

rychu
12-01-2006, 23:26
na poczatek wgraj jeszcze raz katalog administratora na serwer, moze cos sie zle wgralo
zrobilem tak i nie chodzi nadal ;/

zwiastun
13-01-2006, 01:25
Dla każdego jego sprawa czy problem jest pilny! Mnie w takim przypadku przychodzi zawsze do głowy ochota odpowiedzieć: skoro Ci tak pilno, to zleć wykonanie zadania profesjonaliście za kasę, a nie jęcz na forum.

A skoro już jęczysz, to przynajmniej podaj jakieś informacje, bo... kolejny "kwiatek" z Twojego postu:

swiezo zainastalowana joomla i takie cos.. dziekuje z gory!
Po pierwsze, że świeża instalacja, to żadna informacja, a po drugie - owo ...dziękuję z góry w tym kontekście można odczytać nie jako podziękowanie za ewentualną pomoc, tylko ironiczne podziękowanie za system, który po zainstalowaniu wywala ci taki bład.
A jeśli tak. czy ktoś Cię prosi, błaga, namawia, czy ktoś Ci każe używac Joomli?

Skąd pobrałeś pakiet instalacyjny? Co to za wersja? Na czym ją instalowałeś?

PS. I jeszcze jedno. Jak ja bym Ci wkleił taki obrazek rozwalający szablon, to byś pewno piał z zachwytu nad moim poczuciem estetyki!

rychu
13-01-2006, 15:13
Dla każdego jego sprawa czy problem jest pilny! Mnie w takim przypadku przychodzi zawsze do głowy ochota odpowiedzieć: skoro Ci tak pilno, to zleć wykonanie zadania profesjonaliście za kasę, a nie jęcz na forum.

A skoro już jęczysz, to przynajmniej podaj jakieś informacje, bo... kolejny "kwiatek" z Twojego postu:

Po pierwsze, że świeża instalacja, to żadna informacja, a po drugie - owo ...dziękuję z góry w tym kontekście można odczytać nie jako podziękowanie za ewentualną pomoc, tylko ironiczne podziękowanie za system, który po zainstalowaniu wywala ci taki bład.
A jeśli tak. czy ktoś Cię prosi, błaga, namawia, czy ktoś Ci każe używac Joomli?

Skąd pobrałeś pakiet instalacyjny? Co to za wersja? Na czym ją instalowałeś?

PS. I jeszcze jedno. Jak ja bym Ci wkleił taki obrazek rozwalający szablon, to byś pewno piał z zachwytu nad moim poczuciem estetyki!

juz sobie poradzilem bez twojej pomocy...

stone
13-01-2006, 21:55
Jakbys mogl powiedz w jaki sposob, przyda sie to kolejnym uzytkownikom:)

zwiastun
14-01-2006, 00:08
Stone. Nie zauważyłeś, że facet się poczuł urażony? Uważa chyba, że do wszystkiego ma prawo.
Nie raczył nawet zauważyć, że oprócz uwag do postu, było jeszcze parę pytań, które miały umożliwić jakąś sensowną odpowiedź.


Ale może i dobrze, żeś go zaprosił do objaśnienia. Ma szansę na rehabilitację!

rychu
14-01-2006, 00:52
probowalem wgrac nowe pliki jednak to nic nie dalo, wylaczylem modul ktory powodowal blad - wlasciwie nie byl mi potrzebny(a jednak jest standardowo po instalacji w joomli) i teraz juz jest ok, menu wyswietla sie poprawnie. pozdrawiam

wersja joomli: Joomla! 1.0.1 Stable [ Sunburst ]
wersja PHP: 4.4.2RC2-dev

zwiastun
14-01-2006, 03:32
Czemu używasz wersji 1.01 skoro już jest 1.05? Przecież to bez sensu!

livio
14-01-2006, 15:25
to bez sensu!
To prawda, najlepiej mieć wszystko "świeże" jak bułeczki, a nie stare jak....
zeszłoroczny śnieg :D
OFF: Nie miałem, co wymyślić :D