PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwości wyłączenia tytułu kategorii oraz sekcji



barmans
03-12-2011, 17:14
Witam
mam problem z wyłączeniem tytułu kategorii oraz sekcji, korzystam z joomla 1.5.24, oczywiście próbowałem wyłączyc przez menu-> menu witryny -> pozycja menu -> parametry komponentu -> tytuł sekcji oraz tytuł kategorii -> ukryj, niestety tytuły nadal są widoczne. Czy jest to błąd tej versji joomli? Wdzieczny byłbym za wszelkie sugestie, ewentualnie edycja którego pliku pomoze w wyłączeniu tej funkcji? (co i gdzie edytować)
Bardzo prosiłbym o pomoc, ponieważ szukam pół dnia i niestety nie znalazłem rozwiązania.
pozdrawiam serdecznie

nikszal
03-12-2011, 17:19
Bardzo prosiłbym o pomoc, ponieważ szukam pół dnia i niestety nie znalazłem rozwiązania.
To kiepsko szukasz, bo w Artykułach są jeszcze Preferencje i tam można wyłączyć tytuły sekcji i kategorii.

barmans
03-12-2011, 17:24
To kiepsko szukasz, bo w Artykułach są jeszcze Preferencje i tam można wyłączyć tytuły sekcji i kategorii.
problem w tym że w preferencjach artykuł również mam ukryte nazwy kategorii oraz sekcji a tytuł nadal widnieje

nikszal
03-12-2011, 17:26
Pamięć podręczną masz wyłączoną w konfiguracji globalnej i dodatek System - Cache, wyczyściłeś cache przeglądarki?

barmans
03-12-2011, 17:41
Pamięć podręczną -wyłączona, dodatek System - Cache -wyłączony, cacha przeglądarki wyczyściłem, niestety nic nie pomogło

może sie myle ale pokaż tytuł w preferencjach w artykule pokazują tytułu w artykułach, tutaj wszystko działa, nie potrafie wyłączyć tytułów sekcji, kategorii pokazujących sie w miejscu gdzie tytuł strony

nikszal
03-12-2011, 17:48
To pewnie czegoś nie kumasz.
Daj link do strony i ewentualnie dane do logowania na zaplecze (na PW).

barmans
03-12-2011, 18:53
Dzieki nikszal
nie wystarczyło w parametrach komponentu wyłączyc tytuły kategorii oraz sekcji ale jeszcze w parametrach systemu trzeba było wyłączyc tytuł strony

pozdrawiam

temat do zamkniecia