PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwości odinstalowania modułów i szablonów... Pomocy!



bthc
04-12-2011, 19:19
Witam, mam taki problem, ostatnio zauważyłem, że zniknęła mi opcja odinstalowania modułów i szablonów, instalator daje tylko opcje instalacji i nie ma tam innych zakładek... Czy ktoś wie, gdzie to się mogło podziać?
Nie mam opcji reinstalacji ponieważ portal funkcjonuje....

zwiastun
04-12-2011, 19:22
Samo z się się nie wcięło. I nie ma co szukać, gdzie wcięło, tylko odtworzyć.
Na przyszłość: zapoznaj się z regulaminem forum, bo ten post powinien trafić do Kosza ze względu na brak elementarnych informacji potrzebnych do zdiagnozowania problemu.

bthc
04-12-2011, 19:34
Ok, rozumiem, mój błąd, że podałem zbyt mało informacji, ale skoro już wiesz jak rozwiązać mój problem, to mógłbyś powiedzieć jak mam to odtworzyć? Jestem początkującym użytkownikiem, a tego nie ma opisanego w podstawach joomli... Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

zwiastun
04-12-2011, 20:09
Musisz po prostu odtworzyć witrynę. Co jest powodem, nie wiem, wbrew pozorom. Sposoby dwa - odtwarzasz z poprawnej kopii zapasowej albo od nowa....

Gall Anonim
04-12-2011, 20:17
Przy okazji - na wielu hostingach komercyjnych jest możliwość odtworzenia z kopii bezpieczeństwa nawet na 72 godziny do tyłu
Pzdr

bthc
04-12-2011, 20:33
Dzięki bardzo za pomoc, w takim razie stawiam wszystko na nowo. Temat można zamknąć. pozdrawiam