PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana tytułu... Potrzebne rozszerzenie



Muszkins
05-12-2011, 15:16
Witam !

Mam taki problem. Potrzebuję rozszerzenia do Joomli 1.5.23, dzięki któremu mógłbym zmienić tytuł mojej strony, podstron oraz metatagów na dowolne (nie mam tutaj na myśli przestawianie tytułu na początek, czy na koniec przed podstronami) Chodzi o lepszą widoczność mojej strony w wyszukiwarkach.

Próbowałem już dodatku "Easy Frontend SEO" niestety działa dobrze do chwili wylogowania - tytuł zostaje zmieniony na oryginalny. Reszta ze strony extensions.joomla.org jest płatna. Kupiłbym, ale nie wiem czy w pełni spełniłoby to moje oczekiwania - nie mam jak sprawdzić. Proszę o podanie jakiegoś darmowego podobnego rozszerzenia, a jeśli istnieje to jakiegoś sposobu, abym mógł to zmienić ręcznie.

Z góry Wielkie Dzięki ! ;)

neo_fox
05-12-2011, 20:11
Potrzebuję rozszerzenia do Joomli 1.5.23, dzięki któremu mógłbym zmienić tytuł mojej strony, podstron oraz metatagów na dowolne (nie mam tutaj na myśli przestawianie tytułu na początek, czy na koniec przed podstronami)

Nic nie rozumien :blink:

// a myślałem, że tylko ja.. :)
cześć Radku:)
@palyga007

PeFik
06-12-2011, 08:58
Kupiłbym, ale nie wiem czy w pełni spełniłoby to moje oczekiwania - nie mam jak sprawdzić.

Twoje wątpliwości pewnie wynikają z :
a) nieznajomości Joomla
b) polskiej mentalności (pozwolisz że nie będę rozwijał)
c) słabej znajomości j.ang

Dlatego sugeruje kupić sobie książkę Joomla Biblia i doczytać po polsku, zatem nim zaczniesz coś instalować zapoznaj się z tym co oferuje Joomla sama w sobie, a aktualizacja Joomla - ??? jest już 1.5.25

Jest też książka o SEO dla Joomla, ale TYLKO po angielsku

Muszkins
06-12-2011, 13:59
Chodzi mi o tytuł ten u góry strony - title chyba. Jak się ma np. stronę z mp3, to klika się w menu np. MP3 Polskie i tam wybiera mp3, to u góry strony - (na niebieskim pasku w winxp) pojawia się tytuł strony i wybranej mp3

np. "www.mp3.pl - mp3 polskie - Perfect - Nie płacz ewka"

No i właśnie to chcę zmienić na dowolny. Chcę to zmienić dlatego, że posiadam taki komponent do joomli do wrzucania mp3. W nim aby wrzucic Jakieś mp3 trzeba zrobić kategorie i do tej kategorii wrzucać np. tworzy się kategorie mp3 polskie i tam wrzuca. Niestety później jak się zrobi menu na stronie z kategoriami i wpisze mp3 polskie to po kliknięciu w tą pozycje menu i wybraniu piosenki u góry na pasku pojawia się:

www.mp3.pl (http://www.mp3.pl) - mp3 polskie- mp3 polskie - Perfect - Nie płacz ewka

Po co mi dwa razy to samo ? Inaczej nie da się tego zmienić i w wyszukiwarkach wygląda to beznadziejnie i zajmuje za dużo znaków.

Mam nadzieję, że teraz już rozumiecie. Jeszcze raz dzięki za pomoc

kodhtml
07-12-2011, 14:59
A nie możesz dla tego menu ustawić sobie po prostu inny tytuł, np. "muzyka" (w parametrach systemu)? Mógłbyś napisać też skrypt php sprawdzający tytuł na występowanie takich samych wyrażeń pomiędzy znakami "-".

Muszkins
07-12-2011, 15:26
W jaki sposób to zrobić ?

palyga007
07-12-2011, 15:28
http://wiki.joomla.pl/nowicjusze