PDA

Zobacz pełną wersję : CB - content author problem



neru166
05-12-2011, 18:35
Witam

Mam pewien problem, aktywowałem dodatek Content author w CB aby pokazywało mi dodane artykuły przez użytkownika. Niestety nie pokazuje nic tylko "Ten użytkownik nie opublikował jeszcze żadnych artykułów."
Patrzyłem w opcjach i konfiguracji dodatku, nic nie znalazłem.

Poradzi ktoś co zrobić aby to działało? Powiązania z CB mam wszystkie komponenty tak więc to można pominąć.

alex51
06-12-2011, 09:05
Dodatek Content Author znajduje się w standardzie komponentu Community Builder i nie ma żadnych opcji w ustawieniach a jego działanie sprowadza się jedynie do przedstawienia listy artykułów użytkownika w nowej zakładce - Artykuły. Jeśli użytkownik nie publikował artykułów jedyną informacją będzie komunikat "Ten użytkownik nie opublikował jeszcze żadnych artykułów."

neru166
06-12-2011, 23:33
to akurat wiem tylko chodzi mi o to aby powiązać ten dodatek z innymi komponentami, dałoby radę? Jeśli nie to czy jest coś innego co rozwiąże mój problem?

alex51
07-12-2011, 07:17
Przedstawiłeś jedynie taki problem:

Witam
Mam pewien problem, aktywowałem dodatek Content author w CB aby pokazywało mi dodane artykuły przez użytkownika. Niestety nie pokazuje nic tylko "Ten użytkownik nie opublikował jeszcze żadnych artykułów."
(...)
Moja odpowiedź nawiązywała do tego problemu. Nie rozumiem co miałoby znaczyć powiązanie omawianego dodatku z innymi komponentami? Jedynym znanym mi zadaniem dodatku CB content author jest powiązanie treści pisanej przez użytkowników z możliwością prezentowania jej tytułów w profilu użytkownika.