PDA

Zobacz pełną wersję : PROBLEM - NIE WYŚWIETLA SIĘ STRONA



labgit
06-12-2011, 12:01
witajcie,
mam problem, gdyż utworzyłem nowy artykuł - logując się z mojego loginu, ale tworząc artykuł zmieniłem autor - ze swojego na admin ( jest taka opcja w zakładce ) - przestała się wyświetlać strona i mam takie błędy

po wpisaniu adresu strony : Możliwe, że nie możesz zobaczyć tej strony, ponieważ
404 - Nie znaleziono artykułu: #21

Nie znaleziono artykułu: #21

po stronie w panelu administracyjnym np. jak chce wejść w artykuły :

500 - Wystąpił błąd DB function failed with error number 145
Table './napiorex12/jos_1content' is marked as crashed and should be repaired SQL=SELECT c.*, g.name AS groupname, cc.title AS name, u.name AS editor, f.content_id AS frontpage, s.title AS section_name, v.name AS author FROM jos_1content AS c LEFT JOIN jos_1categories AS cc ON cc.id = c.catid LEFT JOIN jos_1sections AS s ON s.id = c.sectionid LEFT JOIN jos_1groups AS g ON g.id = c.access LEFT JOIN jos_1users AS u ON u.id = c.checked_out LEFT JOIN jos_1users AS v ON v.id = c.created_by LEFT JOIN jos_1content_frontpage AS f ON f.content_id = c.id WHERE c.state != -2 ORDER BY section_name , section_name, cc.title, c.ordering LIMIT 0, 20



proszę o pomoc czy coś muszę podmienić w bazie MySql i jak to zrobić, korzystam z miejsca na serwerze.

palyga007
06-12-2011, 12:04
napraw tabelę w bazie przy pomocy phpMyAdmin.

reszta w google.

labgit
06-12-2011, 12:45
a w którym miejscu i co zmieniać w bazie MySql zeby powrócić do poprzedniego stanu ?

---------- Post dodany o 12:45 ---------- Poprzedni post był o 12:23 ----------

Mam taki punkt przywracania w akeeba backup ale nie chce działać :

Wypakowanie nie udało się Ekstrakcja archiwum kopii zapasowej nie powiodła się.
Ostatni komunikat błędu:
AJAX Loading Error: error





nie chce natomiast przywracac z kopii zapasowej bo jest z października, co zrobić, żeby przywrócić z punktu przywracania coś zmienić w ustawieniach bazy MySql albo w ustawieniach serwera ?