PDA

Zobacz pełną wersję : Katalog produktów i koszyk do zapytania ofertowego



danielghost
06-12-2011, 15:44
Witam serdecznie,

poszukuję rozszerzenie do Joomli 1.7. Chodzi mi o katalog produktów, z koszykiem do zapytania ofertowego.

Jak to działa:
Wchodzi sobie ktoś na moją stronę, przegląda moje produkty, klikaj "dodaj do zapytania" i w takim koszyku gromadzą się wszystkie produkty, o które zapyta klient. Następnie klient przechodzi do koszyka (tam są wszystkie wybrane produkty) i klika "Wyślij zapytanie ofertowe", po czym przesyła do mnie maila z wymienionymi produktami i swoją wiadomością...

Może to być zbliżone do normalnego sklepu (tylko zamiast przycisku "zamów" będzie przycisk wyślij zapytanie....

Moglibyście mi coś poradzić?

Pozdrawiam,
Daniel

Bazyl
06-12-2011, 16:14
Witaj,


(tylko zamiast przycisku "zamów" będzie przycisk wyślij zapytanie....

Zmień teksty przycisków w sklepie i już

danielghost
07-12-2011, 09:41
Dziękuję za odpowiedź:)

Czyli uważasz, że to będzie najrozsądniejsze?:) Już ściągam Virtuemarta i zobaczymy co z tego wyjdzie..

Pytam, bo myślałem że jest jakiś konkretny moduł albo rozszerzenie do tego.

Chodzi mi dokładnie o taki efekt jak na tej stronie: http://www.mactronic.pl/pl/products/mactronic/7027.html

Jest sobie katalog produktów, jak się wejdzie na jakiś konkretny produkt, jest tam taka gwiazdka (coś w stylu ulubionych) i to się dodaje do koszyka. Potem wchodzimy na gwiazdkę w prawym górnym rogu i mamy wszystkie produkty, które dodaliśmy. Potem wysyłamy zapytanie i jest git..

Pozdrawiam serdecznie,
Daniel

Bazyl
07-12-2011, 09:58
Zmień teksty przycisków w sklepie i już

Koszyk też możesz zamienić na gwiazdkę...