PDA

Zobacz pełną wersję : muzyka w artykule



DjKoziol
06-12-2011, 22:10
Mam joomlę 1.5

zainstalowałem:
mp3 Browser i Shape 5 MP3 Player


Tylko jak dodać te odtwarzacze do artykułów?

alex51
07-12-2011, 07:47
Nie potrafię nic powiedzieć o Shape 5 MP3 Player, bo jest to komercyjny odtwarzacz. Sposób dodania dodatku odtwarzacza mp3 Browser jest dokładnie przedstawiony w jego opisie, widocznym pod koniec samej instalacji jak i w jego opisie w oknie samego dodatku. Ponieważ jest to dodatek, to do osadzenia w treści artykułu całego katalogu z plikami mp3 należy użyć kodu:
{music}nazwa_folderu/nazwa_podfolderu_z_plikami_mp3{/music} Dla pokazania odtwarzacza z jednym wybranym tytułem stosujemy kod:
{music}nazwa_folderu/nazwa_podfolderu_z_plikami_mp3/tytuł_wybranego_pliku.mp3{/music} Zaręczam, że po przygotowaniu odpowiednich katalogów na pliki i przesłaniu tam plików mp3 przez ftp oraz po wstawieniu w/w kodów (oczywiście dostosowanych do nazw Twoich folderów, podfolderów i tytułów plików) odtwarzacze pojawią się w treści artykułu.

DjKoziol
28-12-2011, 17:27
Zaręczam, że po przygotowaniu odpowiednich katalogów na pliki i przesłaniu tam plików mp3 przez ftp oraz po wstawieniu w/w kodów (oczywiście dostosowanych do nazw Twoich folderów, podfolderów i tytułów plików) odtwarzacze pojawią się w treści artykułu.

Jak to wkleję do HTML w artykule, to nie pojawia się odtwarzacz, tylko ten kod.

Gall Anonim
28-12-2011, 17:35
Jak to wkleję do HTML w artykule, to nie pojawia się odtwarzacz, tylko ten kod.
Pytanie - a po instalacji plugin włączyłeś?

DjKoziol
28-12-2011, 17:52
Pytanie - a po instalacji plugin włączyłeś?

Tak, jest włączony.

Gall Anonim
28-12-2011, 17:56
Link do strony z błędem

DjKoziol
28-12-2011, 18:04
http://69squad.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=96&Itemid=95

Gall Anonim
28-12-2011, 18:56
Jak to wkleję do HTML w artykule, to nie pojawia się odtwarzacz, tylko ten kod.
Według Ciebie:

Warning: opendir(//0:/music/GuteX Feat. Owczars - Zimno.mp3) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /plugins/content/mp3browser.php on line 120
Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /plugins/content/mp3browser.php on line 256
To jest kod o którym pisał Alex?

No to sprawdź propozycję z tego miejsca. (http://forum.joomla.org/viewtopic.php?t=453965)

DjKoziol
28-12-2011, 19:08
Sorry, wcześniej wklejałem inny kod i nie zauważyłem, że jest coś innego.