PDA

Zobacz pełną wersję : Tagi pod 1.7.3



oliver87
06-12-2011, 23:04
Szukałem wtyczki z tagami do Joomla 1.7. Do wersji 1.5 coś się znajdzie niekomercyjnego ale do 1.7 już trochę ciężko. Chodzi mi o system podobny do K2 gdzie autor mógłby dodawać tagi adekwatne do treści artykułu. Może ktoś z Was korzysta z takowego narzędzia?

tomaszek83
07-12-2011, 08:54
Jeśli szukasz coś podobnego do K2 to dlaczego nie użyć właśnie K2? Oprócz tagów dostaniesz jeszcze także komentarze, załączniki, ocenianie...

PeFik
07-12-2011, 09:21
DO J1.7 też są, ostatnio widziałem w nowościach, ale chyba były komercyjne, ale kilka $ to chyba nie koszt, jedno wyjście na miasto mniej.

oliver87
07-12-2011, 14:24
Przepracowałem sporo czasu na K2 i nie spełnia ono pewnych aspektów przy grupowej pracy czyli przy masowym dodawaniu artykułów. W dodatku K2 ma nieco skopane sortowanie ponieważ publikacje wyświetlają mi si według kolejności ID, a nie według kolejności daty publikacji. Z resztą mniejsza o K2.

Ewentualnie mogą być również tagi pod J 1.5.24. Nie mam parcia na szkło żeby wrzucać J 1.7. Faktycznie kilka $ to nie problem. Po prostu jest sporo wtyczek, modułów, komponentów pod tagi. Często bywa tak, że jakieś niuanse wychodzą po dłuższym czasie ich użytkowania dlatego sięgam po radę odnośnie dobaru takowego dodatku. Może ktoś poleci uprzejmie jakieś nazwy? Testowałem kilka dodatków sam ale żeby wszystkie ogarnąć od początku do końca... koszmar :)