PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją szablonu na Joomla 1.7.3



lukasik85
07-12-2011, 19:51
Witajcie, może ten post już był dlatego proszę o wyrozumiałość ale mam nóż na karku i potrzebuje szybkiej pomocy. Mianowice problem polega na tym że instaluje pod nową joomla 1.7.3 szablon ściągnięty z tąd http://www.cloudaccess.net/cloudbase2-details nazwa szablonu cloudbase 2.0. Dodam że instalowałem ten sam szablon na starszej wersji typu 1.7 i chodził bez problemu.

Po instalacji szablonu wyświetla się wiadomość:

Pojawił się problem z wczytywaniem pliku na serwer.

Nie można znaleźć pakietu instalacyjnego.

co jest problemem w paczce jest plik instalacyjny. Chciałem sprawdzić czy zainstaluje się inna templatka i pojawia się ten sam komunikat. Także proszę was o pomoc gdyż zależy mi na czasie.

Pozdrawiam
i dziękuję każdemu za pomoc

palyga007
07-12-2011, 19:54
moduły i dodatki też Ci się pewnie nie instalują.

Sprawdź w info o systemie czy sie wszystko ładnie na zielono świeci. Podejrzewam, źle wypełnione ścieżki do folderu tmp

Zwróć uwagę na pkt b1 regulaminu.

wojsmol
07-12-2011, 20:10
Witam
lukasik85 Dodatkowo sprawdź czy instalujesz wersję szablonu zgodną z Joomla! 1.7.x dostępną tutaj (http://www.cloudaccess.net/download-free-templates/cloudbase-2/cloudbase-2-0-for-joomla-1/208-cacloudbase2j17bundle/download.html).
Pozdrawiam

lukasik85
07-12-2011, 22:05
bardzo Was przepraszam, ale nie czytałem regulaminu :) wiem strach się przyznać... jednakże proszę o wyrozumiałość.
Zainstalowałem wersję zgodną z systemem 1.7 także nie w tym tkwi problem. A czy wszystko się świeciło na zielono tego nie wiem bo dostałem wrzuconą joomle już na serwer.
Dodam że ten sam problem pojawia mi się jak zainstalowałem server WAMP na PC i tak samo wyświetlają się te komunikaty po instalacji tego szablonu.

nikszal
08-12-2011, 09:20
Dodam że ten sam problem pojawia mi się jak zainstalowałem server WAMP na PC i tak samo wyświetlają się te komunikaty po instalacji tego szablonu.
Szablon instaluje się na serwerze wirtualnym bez najmniejszego problemu.
Joomla 1.7.3

trzepiz
05-01-2012, 13:34
Pojawił się problem z wczytywaniem pliku na serwer.

Prawdopodobnie nie masz katalogu tmp w głównym katalogu hostingu. Nadal trwają prace i rozmowy z home.pl na temat problemów z Joomla!. Część już została rozwiązana - część jeszcze czeka na rozwiązanie. Sprawy jednak idą w dobrym kierunku.