PDA

Zobacz pełną wersję : Brak ikon panelu kontrolnego



barmans
09-12-2011, 09:48
Witam

mój problem dotyczy braku ikon panelu administracyjnego, jedynie wyswietla sie iknona akeeba beckup,
4776,
dodam że wszystkie moduły zaplecza są włączone, który moduł odpowiada za ten panel byc może został usunięty. Bardzo prosze o porady jak przywrócić ten panel
pozdrawiam serdecznie

Robster
09-12-2011, 10:59
Jakoś nie widzę wersji Joomla! w stopce, więc pewnie o aktualizacjach te strona nie pamiętała.
Wgraj ponownie na serwer cały folder administrator ​i zadbaj o aktualizacje.

barmans
09-12-2011, 11:11
faktycznie nie podałem wersji 1.5.24, przepraszam za byc może banalne pytanie ale czy podmiana folderu administrator nie wprowadzi zmian witryny, zaplecza, chodzi mi o hasła, ustawienia, zabezpieczenia?

Bazyl
09-12-2011, 11:26
Nie wprowadzi, jeżeli nie robiłeś modyfikacji w plikach...
Zawsze przed takimi działaniami trzeba zrobić kopię witryny.

Karol99
09-12-2011, 13:47
Rozumiem, że w menu zaplecza wszystkie pozycje figurują jak należy?

To zanim zaczniesz nadpisywać pliki - wejdź w Rozszerzenia --> Moduły --> zakładka Administrator. Zobacz, czy w pozycji "icon" jest włączony / wyłączony standardowy zestaw ikonek J! - "Quick Icons"

barmans
09-12-2011, 20:25
Rozumiem, że w menu zaplecza wszystkie pozycje figurują jak należy?

To zanim zaczniesz nadpisywać pliki - wejdź w Rozszerzenia --> Moduły --> zakładka Administrator. Zobacz, czy w pozycji "icon" jest włączony / wyłączony standardowy zestaw ikonek J! - "Quick Icons"

nie bardzo rozumiem gdzie w Rozszerzenia --> Moduły --> zakładka Administrator mam zobaczyć czy w pozycji "icon" jest włączony / wyłączony. Chodzi Ci o "Akeeba Backup Notification Module"? bo jedynie w tym module mam pozycje icon. Byc może mam przestawiony którys moduł, tóry odpowiada za panel, ewentualnie wogóle go nie mam. jaka nazwę posiada ten moduł?

Karol99
09-12-2011, 20:47
Byc może mam przestawiony którys moduł, tóry odpowiada za panel, ewentualnie wogóle go nie mam. jaka nazwę posiada ten moduł?

U mnie nazywa się "Quick Icons", ale oczywiście może mieć zmienioną nazwę - sprawdź co widać w rubryce "Typ", on ma "mod_quickicon". Jeśli go nie masz na liście w ogóle, to klawisz "nowy" w prawym górnym rogu i wybierz z listy pozycję "Ikony skrótów".

barmans
09-12-2011, 22:31
super, faktycznienie miałem tego modułu, nie wiem kiedy go wykasowałem, wszystko już gra, dzieki wielkie Karol99
pozdrawiam serdecznie

nikszal
09-12-2011, 22:34
Masz ciekawy sposób obsługi Joomla, co wywalasz to, co Twoim zdaniem jest zbędne, a później lamentujesz.