PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z flashem na stronie



MarcinChrupek
10-12-2011, 17:36
Cześć, jestem tutaj nowy więc wszystkich witam. Mój problem jest troche skomplikowany, jestem twórcą grupy art Different Perception i zarządzam pewną prostą stronką www.differentperception.pl stworzoną w joomli w archaicznej wersji Joomla! 1.0.12 Stable [ Sunfire ], nie jestem webmasterem więc sam sobie z tym raczej nie poradzę. Strona miała być prosta do prowadzenia, teraz jednak wynikł problem. Jestem skłonny zapłacić kilka groszy za pomoc.

Problem polega na prawdopodobnie błędzie w ładowaniu flasha w artykułach, jak do tego doszło, otóż próbowałem pozmieniać Tytuły sekcji na graficzne buttony używając do tego kodów html zawierających obrazek buttona, do pewnego momentu wszystko działało nawet funkcjonowało, jednak zauważyłem, że nasz projekt KreO oparty na technologi flashu nie ładuje się, (naciskając prawym przyciskiem myszy na flasha, jest dymek film nie wczytuje sie). Pozmieniałem więc wszystko tak jak było jednak to nie pomogło. Nie ingerowałem w kod strony ręcznie. Flash działał dzieki botowi flash. Mogę udostępnić plik strony jeżeli ktoś będzie zainteresowany pomocą, tylko proszę napisać który.

Jeżeli ktoś wie jak mniej więcej to naprawić będę wdzięczny. Jako grupa zajmujemy się kreatywnością oraz różnego rodzaju projektami rozwijającymi wyobraźnie, nie czerpiąc z tego korzyści finansowych.



Pozdrawiam

Marcin

---------- Post dodany o 17:36 ---------- Poprzedni post był o 17:09 ----------

problem rozwiązany, zapraszam jednak do współpracy osoby pragnące pomóc nam w tworzenie lepszej strony