PDA

Zobacz pełną wersję : Czytaj więcej niszczy stronę



seboo107
11-12-2011, 19:24
Otóż mam problem. Gdy dodaję artykuł z metoda " czytaj więcej" rozjeżdża się mi theme. Zauważyłem że dzieje się to tylko przy dużych artykułach. Nie wiem już co robić... Walczyłem z tym sam przez weekend ale nie dałem sobie rady.


P.S.
- adres strony: www.ssszorly.pl
- Dzieje się to tylko przy templatkach od CloudAccess.net

Gall Anonim
11-12-2011, 19:31
Cześć
Zerknij na to: http://www.ssszorly.pl/index.php?tp=1
Jak dla mnie to masz w artykułach ustawioną zdefiniowaną stalą szerokość - pytanie czy aby nie były artykuły przeklejane z worda lub innego edytora lub strony.
Pzdr

seboo107
11-12-2011, 19:33
Artykuły były przeklejane z innej strony :)

Gall Anonim
11-12-2011, 19:38
No to mam propozycję.
Kilka artykułów "obsłuż" w ten sposób - przeklej treść do notatnika systemowego - wyczyść zawartość artykułu (przełącz na tryb html i czyść do zera) po czym wklej zawartość notatnika systemowego - do witryny i wstaw znacznik więcej.
Zobacz przy kilku tak zrobionych artykułach czy problem będzie dalej istniał - stawiam na to że zniknie.
Pzdr

seboo107
11-12-2011, 19:45
Dzięki kolega za pomoc :D Jestem very happy :D Wcześniej ktoś nie umiał mi tego napisać w poście ;) Jeszcze raz wielkie dzięki ;) Reputka poleciała ;)

Gall Anonim
11-12-2011, 19:55
Dzięki kolega za pomoc :D Jestem very happy :D Wcześniej ktoś nie umiał mi tego napisać w poście ;)
hi, hi - jak znam życie to gdzieś podpadłem :up:

pyziak
11-12-2011, 20:30
Jest taka funkcjonalność w edytorze co nazywa się : Paste as Plain Text , ikona wygląda tak:4786
oszczędza czasu i jak mówi nazwa wkleja jako czysty tekst