PDA

Zobacz pełną wersję : Chronologiczne newsy na stronie glównej



Angle
12-12-2011, 05:03
Witam. Wstawiłem sekcję "Nowości", po najechaniu kursorem na to menu wysuwają się ściśle określone kategorię newsów:

Nowości
- kategoria1
- kategoria2
- kategoria3

Problem w tym, że na stronie głównej pokazują się newsy najpierw z kategorii pierwszej, potem dopiero z drugiej i tak dalej. Problem w tym, że gdy dodam coś do np. kategorii3, to wpis pojawia się na dole strony i nikt tego nie widzi. Zależy mi więc na tym, aby po wejściu na stronę główną pojawiały się one bez względu na pozycję w w sekcji Nowości.

Jest na to jakiś sposób?

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam!

pyziak
12-12-2011, 07:53
Jeżeli twoja domyślna strona główna to : Artykuły » Na startowej , Parametry: rozszerzone tej pozycji nie zostały przez Ciebie zmienione czyli : Uporządkuj kategorie : nie sortuj, uporządkuj tylko artykuły, Uporządkuj artykuły: od najnowszych, to powinieneś mieć tak jak chcesz

Angle
12-12-2011, 14:22
Moje opcje są dokładnie ustawione tak, jak piszesz i nie wyświetlają się chronologicznie... Może coś w tych podkategoriach mogłoby być źle ustawione?

kodhtml
13-12-2011, 14:03
Sprawdź wersję Joomli (i zaktualizuj w razie konieczności) i sprawdź ponownie czy rzeczywiście masz takie ustawienia jak pisze @pyziak oraz czy te artykuły wyświetlasz za pomocą menu czy może np. z użyciem modułu przypisanego do strony głównej (w tym przypadku zmiany w menu nie miałyby znaczenia).

nikszal
13-12-2011, 14:44
Zacznij @Angle od zaznajomienia się z Regulaminem (część [A]), bo będziemy tu jeszcze gdybać przez pół dnia.

Angle
13-12-2011, 22:57
Ustawiłem już tak, jak trzeba. Co ciekawe, przestawienie opcji na inne, po czym ponownie na te, które wstawił użytkownik pyziak (i które były ustawione wcześniej) pomogło.

Dziękuje.