PDA

Zobacz pełną wersję : modul



mayl
06-12-2006, 18:30
jak nazywa sie modul licznika odwiedzin pod joomla?

magdaa
06-12-2006, 18:36
mod_stats (zliczanie wejść) oraz mod_whosoline (aktualnie online)

mayl
06-12-2006, 18:39
aha :) jescze tylko jak mozna to prosze podac link do sciagniecia:) pozdrawiam!

mayl
06-12-2006, 18:44
ten pierwszy to modul o nazwie statystyki ale tam nie ma licznika odwiedzin tylko :
Moduł Statystyki [Statistics] wyświetla informację o serwerze, na którym jest umieszczony serwi, wersji PHP, wersji MySQL, ilości artykułów w bazie danych, ilości zarejestrowanych użytkowników, ilości odnośników w Katalogu linków.
a ten nr 2 to :

Moduł Gościmy [Who's Online] wyświetla ilość odwiedzających aktualnie serwis anonimowych gości i zalogowanych użytkowników.

a mi potrzebny jest licznik odwiedzin na stronie !!!pozdrawiam

magdaa
06-12-2006, 18:55
przecież w parametrach modułu statystyki masz taką opcję, jak: licznik odwiedzin ...

mayl
06-12-2006, 20:01
sprawdzilem i u mnie nie dziala licznik odwiedzin;/ odziwo mam zaznaczone zeby byl licznik odwiedzin ale go nie wyswietla;/ czy ktos wie jak go odnowa zaistalowac?

magdaa
06-12-2006, 20:23
a włączyłeś w konfiguracji serwisu statystyki ?

mayl
06-12-2006, 20:35
bardzo dziekuje ni epomyslalem o tym;)Mam jeszce jedo pytanie:) licznik odwiedzin nazywa sie "gości" a jak zmienic tam zeby bylo "odwiedziło nas" albo "jestes:"

magdaa
06-12-2006, 20:46
trzeba szukać w plikach skryptu (chyba) i zmodyfikować ten wpis ...

mayl
06-12-2006, 21:02
oki postaram sie poszukac!ale watpie ze znajde! a teraz z innej beczki pytanie: przy instalacji niektorych komponetow wystepuja bledy przy tworzeniu katalogow;/ Jak to zrobic?

Rybik
07-12-2006, 09:39
taa i jeszcze 5 tematow przelec w tym topiku to na bank wszyscy po tytule beda wiedziec... :cool: tutaj nikt nie bije za zalozenie topica, wrecz przeciwnie, wleczenie kilku tematow w jednym topicu jest nieetyczne, niemoralne, nieregulaminowe i wogole fuj, tak jak sex w samoobronie :P

skad u licha mamy wiedziec co za serwer, co za joomla, co za komponenty, co za katalogi, co za bledy ... ergo .. nowy topic, poczytac regulamin i spisac to tak zeby sie taki ludek np. jak ja zastanowil (mial nad czym) zanim odpisze "nie wiem"