PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja za pomoca gantry



Jespers
12-12-2011, 23:35
Witam, mam maly problem z dodatkiem gantry. Zainstalowalem szablon razem z gantry framework 3.2.13 dla joomli... No i podczas proby edycji danego szablonu wywala mi komunikat: "500 - An error has occurred.

Unable to use given directory. Check file permissions."

Czy ktoś ma jakis pomysl jak to naprawic ? Sprawdzalem chmody dla com_gantry i ustawilem je nawet na 777, ale nic nie pomoglo...

Z gory dzieki za pomoc :)


PS. Edycja szablonu bez gentry dzialala.

PeFik
13-12-2011, 08:38
Szablon zapewne od Rockettheme, skoro nabyty legalnie masz wsparcie od Producenta, i tam bym kierował swoje troski i żale. Bo płacisz nie tylko za członkostwo, ale i .... helpdesk.

Jespers
13-12-2011, 16:14
Szablon jest darmowy, nazywa sie JJ OneNite zrobiony przez firme JJ Design
__________________________________________________ _____________
- usunięto emotikonę - język służy do czego innego niż pokazywanie osobie która udziela pomocy - zanim zrobisz to ponownie spraw mi przyjemność i pomyśl jakbyś sam to odebrał - jak dla mnie kiepskie podziękowanie za udzieloną wskazówkę niezależnie od tego czy trafiona, czy nie.
Pzdr
Gall Anonim

PeFik
13-12-2011, 17:41
Wiem o gustach się nie dyskutuje, ale sugeruje poszukać inny. Może przy okazji będzie mniej kłopotliwy.

Jespers
13-12-2011, 23:16
Przy edycji innego szablonu mam dokladnei ten sam blad... Chyba cos mam nie tak z Gantry. Zapewne dostep jego do folderow szablonow.. Da sie to jakos naprawic?

PeFik
14-12-2011, 12:19
Może trzeba zapytać producenta szablonu, a może wyszła już nowa wersja tego szablonu, sprawdź.

Jespers
14-12-2011, 17:07
Edytowalem 5 szablonow za pomoca gentry, ale niestety bledy te same wyskakuja. To raczej nie jest wina szablonu :P