PDA

Zobacz pełną wersję : moduł na akceptację licencji



Yaro
13-12-2011, 01:56
kojarzy ktoś taki moduł żeby było możliwe przejście dalej jeśli się akceptuje licencji?

pyziak
13-12-2011, 10:07
przejście gdzie dalej ? , rejestracji, pobranie pliku, wejście na stronę etc.... ?

PeFik
13-12-2011, 12:06
Po pierwsze nie moduł, bo modułem tu nic nie zdziałasz, a po drugie większość komponentów typu Download to ma np. Docman dla j1.5 i j1.7
co ciekawe np.nasze rodzime pliki.joomla.pl wykorzystuje w tym celu Sobi2

Yaro
13-12-2011, 13:07
Panowie, jest to "przejście dalej" to ma być w sklepie..gdzie kupując przed kupnem zaakceptuje Licencje a po zaakceptowaniu przejdzie do działu z dokonaniem płatności.

PeFik
13-12-2011, 13:12
Yaro - jesteś na forum od 2006 roku, a nadal nie potrafisz precyzyjnie pytać ? Bo tak powstaje pytanie w stylu nie mam ikony na pulpicie, zgaduj dalej...

Sklepie - jakim ? OpenCart, PrestaShop, Magento, Vm, HikaShop ??? jeśli dany komponent/skrypt tego nie ma to musisz ręcznie dorobić, chyba że ktoś zrobił taki plugin.

Yaro
13-12-2011, 14:17
chce zamieścić w artykule moduł/komponent który będzie zawierał postanowienia licencji oraz akceptacje jej jako warunek konieczny do przejścia do strony z danymi dotyczącymi kupna. Nie jest tu wykorzystany żadny z systemów "OpenCart, PrestaShop, Magento, Vm, HikaShop etc." dane dotyczące sprzedaży dotyczą tylko jedeno produktu więc uznałem że nie ma sensu po co budowawać całego sklepu.

Che aby osoba przed dokonaniem kupna zaznaczyła, że akceptuje warunki licenji najlepiej było by gdyby to było w artykule. Kojarzycie Coś takiego?

przepraszam za nieścisłość w poprzedni postach
Panie PeFik (http://forum.joomla.pl/member.php?4845-PeFik)

kodhtml
14-12-2011, 17:29
Wystarczy artykuł, do tego w kodzie templatki możesz dodać checkbox i link "dalej" i mały javascript, który aktywuje link w momencie zaznaczenia checkboxa. Oczywiście musisz dodać warunek aby te elementy pokazywane były tylko w momencie wyświetlenia konkretnego artykułu.