PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z tekstem w artykułach



Dalback
14-12-2011, 22:46
Witajcie,

Mam problem z tekstem w artykułach, a mianowicie po opublikowaniu artykułu duża część tekstu "wyjeżdżą" po za prawą stronę strony. Zaznaczyć trzeba, że przed zmianą szablonu na RT stare artykuły dobrze się wczytują i poprawnie wyświetlają. Sytuacja pojawia się tylko w przypadku gdy artykuł podpięty jest pod Menu Główne...to jest w sekcjach o niższym priorytecie menu artykuły wyświetlają się z odpowiednią szerokością bez ucinania z prawej strony.
Jakieś sugestie ?

palyga007
14-12-2011, 22:49
sugestia 1.
link do strony.

Dalback
15-12-2011, 09:37
Artykuł ustawiony w dolnym menu, który w obecnej formie wyświetla się poprawnie.[usunięty adres na prośbę autora] Jak przeniosę go do górnego menu to tekst ucina po prawej stronie jak zgodnie z tym przykładem: .[usunięty adres na prośbę autora]

Robster
15-12-2011, 09:42
Ja nieprawidłowości nie widzę. I masz świadomość tego, że tło zlewa się z tekstem i nic nie widać?

PeFik
15-12-2011, 10:02
WOT krzyczy "Ta witryna ma złą reputację." - i dalej nie zaglądam, wybacz!

loocek
15-12-2011, 10:45
A co to znaczy "RT"?? Co to za szablon bo mi ten skrót wiele nie mówi, a już na pewno nie jest ot nazwa ani szablonu ani jego stwórcy.
Jak rozumiem kupiłeś ten szablon, więc może powinieneś zgłosić się po poradę do twórców ??
Ktoś chyba troszkę nieudolnie starał się grzebać szablonie stąd taki efekt, albo coś zepsułeś w ustawieniach (albo szablonu albo Joomla!) i problem tkwi w tym fragmencie kodu:

<div id="midblock" style="width: 145%;">
powinno być:

<div id="midblock" style="width: 100%;">

@PeFik boisz się o utratę własnej ?? :lol:

Dalback
15-12-2011, 12:49
@loocek dziękuje za informację. Tekst się zlewa bo nie jest wszystko skończone. RT - Rocket Theme. :D

---------- Post dodany o 12:49 ---------- Poprzedni post był o 12:47 ----------


WOT krzyczy "Ta witryna ma złą reputację." - i dalej nie zaglądam, wybacz!

Chyba Twoja. Dziękuje za uwagę. :D

zwiastun
15-12-2011, 13:38
@Dalback: byłoby lepiej, gdybyś sobie zainstalował w Firefoxie dodatek WOT i sprawdził, co Ci PeFik napisał, zamiast nietaktownych odzywek.

Dalback
15-12-2011, 13:46
@zwiastun nie uważam aby było to nietaktowe. Sugerowanie sie WOTem to sugerowanie się automatem do sprawdzania treści danej witryny. Totalna bzdura. Zresztą nie ma to dla mnie znaczenia.

zwiastun
15-12-2011, 14:01
Ja problemu nie mam, PeFik też nie ma, a Ty ze swoim możesz zrobić, co zechcesz. Faktem jest, że w przypadku witryny blog.elimu.pl WOT nie krzyczy, w przypadku Twojej krzyczy, o czym wiedzieć nie musiałeś i co Ci PeFik bez złośliwości uzmysłowił.

Dalback
15-12-2011, 14:13
Uwierz mi, że z mojej strony nie było tutaj żadnej złośliwości. Temat można zamknąć. Dziękuje wszystkim za pomoc i dyskusję.