PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwny problem z modułem "gościmy"



Maciek1988
14-12-2011, 23:39
Witam,

kiedyś próbowałem na forum, ale chyba złym i nie dostałem jasnej odpowiedzi. Mam taki problem, że popularny moduł "gościmy" po kliknięciu zamknij infromacje powoduje, że pole główne, w którym wyświetla się tekst zamist się poszerzyć o to miejsce, które okienko gościmy zajmuje, zwęża się na jakieś 50px i taka kolumna tekstu trzyma się z lewej. Po kliknięciu ponownie otwórz informacje, tekst w oknie głównym jest dalej taki wąski, a do tego okienko gościmy wyświetla się zaraz przy nim, zamiast jak domyślnie jest, w prawym górnym rogu strony.

Myślałem, że po przeróbkach css'a mógł sie pojawić problem, ale jak podmieniłem css'a na nowego (domyślnego dla szablonu) to problem z modułem gościmy dalej występuje. Może coś przestawiło się w module(ale samo? jak? ja w tym module nic nie grzebałem) i dlatego takie rzeczy. Jeśli wiecie jak to sprawdzić/naprawić to bardzo proszę o wskazówki, bo juz nie mam pomysłów.

pozdrawiam
Maciek

zwiastun
15-12-2011, 02:08
Post nie dostarcza żadnych informacji, które pozwalałyby zobaczyć, o co chodzi, a tym bardziej pomóc.
Ogólnie rzecz biorąc, nie wygląda to na problem z modułem Gościmy, bo wyłączony moduł nie ma żadnego wpływu na wygląd strony.

PeFik
15-12-2011, 07:43
Moduł "Gościmy" jest ogólnie do bani, i poza uciechą na młodego wiekiem administartora, nie daje zbyt wielu przydatnych informacji. Stąd sugestia, aby wybrać inny, a najlepiej opuścić wyświetlanie statystyk od frontu.