PDA

Zobacz pełną wersję : Migracja nieudana 1.5 do 1.7



dexster
16-12-2011, 09:13
Hej problem jakich wiele na tym forum. Migracja z wersji 1.5 do wersji 1.7 nie udaje się. Pojawia się błąd 407 a jak mi się uda już coś dalej przepchnę do nie działa nowa wersja pojawiają się błędy 404.

Mam jednak plan aby przez PHP myAdmin skopiować z 1.5 do czystej wersji 1.5 użytkowników, jevent, forum kunea, oraz artykuły (to mogę przenieść ręcznie) a następnie próbować migrować wersję bez innych dodatków.

Mam jednak pytanie co w przekopiować i czy to ma jakikolwiek sens.

zwiastun
16-12-2011, 10:01
1. Zakładasz niepotrzebnie nowy wątek
2. Są co najmniej trzy różne narzędzia do migracji, przywoływane już na forum.
3. O ręcznej migracji tabel raczej zapomnij

dexster
16-12-2011, 10:30
ale ja nie chce recznej migracji.

Mój plan zakłada przejście z 1.5 na której jest pełno dodatków i modłów na czystą 1.5 a następnie na 1.7? To ma sens?
Migracja dla mnie to przeniesienie użytkowników, forum, galerii, oraz artykułów. Reszta badziewia które obecni działa na stronie mogę postawić od nowa na wersji 1.7. Może na czystej wersji 1.5 nie będzie takiego problemu

zwiastun
16-12-2011, 11:44
1. Dokonaj migracji lokalnie, na poprawnie wykonanych kopiach. Bo mam nieodparte przypuszczenie, ze próbujesz ją wykonać bezpośrednio na serwerze home.pl.
2. Nie bardzo wiadomo, jakiej odpowiedzi na swój post oczekujesz. Zainstaluj czysty Joomla i sprawdź, jakie zawiera tabele w bazie danych. Nazwy tabel wskazują dość jasno, co w nich jest.

nikszal
16-12-2011, 13:14
Pojawia się błąd 407
Pracujesz na proxy? Po co?

407 - Proxy Authentication Required - Wymagane uwierzytelnienie do serwera pośredniczącego (ang. proxy) – analogicznie do kodu 401, dotyczy dostępu do serwera proxy