PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję szablonu dla baru/restauracji



Fat
17-12-2011, 11:17
Jak pisałem już w innym wątku, zaczynam swoją przygodę z Joomla! . Akurat spadło na mnie kilka zleceń malutkich stronek i postanowiłem je oprzeć właśnie na Joomla!.
Jedną już uruchomiłem na standardowej skórce, druga jednak wymagała będzie, jak myślę, specyficznego skina. I tutaj pojawia się moje pytanie do was.
Poszukuję albowiem template'a dla strony poświęconej restauracji/barowi. Wiem, że wszystko można sobie samemu opracować, ale może jednak komuś z Was,
bardziej doświadczonych wpadło coś w oko i możnaby wykorzystać w moim przypadku. Żeby może rozjaśnić trochę wizję, podsyłam projekt ulotki, którą zrobiłem
dla nich http://i41.tinypic.com/34445j4.jpg (może da to pewne wyobrażenie o wymaganiach właścicielki ;) ).
Z góry dziękuję za wszelką pomoc, która przyspieszy moją pracę niesamowicie.

Bazyl
17-12-2011, 11:21
Witam,

Zrobiłeś ulotkę i nie możesz tego powtórzyc na stronie?
My mówimy szablon, a nie skórka (nie napiszę, z czym mi się kojarzy), skin, template.

nikszal
17-12-2011, 11:23
wrzuć do wyszukiwarki wujka Google frazę 'joomla 1.7 template restaurant'

Fat
17-12-2011, 11:30
@bazyl - no tak, mam przyzwyczajenia z innych cms'ów. Dzięki za poprawienie ;) Ulotkę machnąłem w Corelu i niektóre elementy mogę wykorzystać, chodzi mi jednak o konkretny układ strony, różniący się nieco od standardowych dołączanych do pakietu startowego Joomla!

@nikszal - poszperam, to oczywiste. Może zmienię nieco pytanie. Zna ktoś stronki o tej tematyce postawione na Joomla! ?

PeFik
17-12-2011, 13:33
Proste np. Joomlart Bistro - ... ale moim zdaniem tego typu szalon należy zaprojektować od zera, bo każda restauracja ma inny klimat. Myślę że za kilka obiadów gratis grafika znajdziesz.

Patrząc jednak na ulotkę ... jakoś straciłem apetyt.

Fat
17-12-2011, 13:41
Dzięki. Muszę od czegoś zacząć i wtedy poleci.
Natomiast odnosnie restauracji i ulotki to jest tez druga strona, ale wyczuwam kontekst wypowiedzi :D To jest wizja szefowej, ja sie nie wtracam, tylko robie hee :)

WtorekBW
21-12-2011, 06:14
Patrząc jednak na ulotkę ... jakoś straciłem apetyt.
Ja dokładnie to samo ;(

A jeśli chodzi o szablon to najlepsze rozwiązanie będzie TAKIE :) (http://www.google.pl/search?q=kurs+tworzenia+szablon%C3%B3w+joomla&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a)