PDA

Zobacz pełną wersję : katalog produktów z możliwościa dodania do "posiadanych"



grzybiarz
17-12-2011, 11:55
Witam. Robię stronę o konsolach (PS3, Xbox i inne). Chciałbym zrobić katalog gier z podziałem na platformy.
Przykładowo Tekken 6 istnieje na PS3 i X360. W wyszukiwarce chciałbym, byśmy mieli możliwość wyboru platformy, a na profilu gry, wypisane platformy jakie dotyczy dana gra.
Mam dodatek Sobi2 i niby tu wszystko okej. Tylko brakuje mi jednej funkcji... dodanie gry do posiadanej/ulubionej/ukończonej. Szukam czegoś co pozwoli na naszym profilu użytkownika, wyświetlić gry które lubimy. Najlepiej jakby jeszcze były miniaturowe okładki + tytuł. Nie wspominając już o ocenianiu od 1 - 10.
Jak to wszystko połączyć i czym? JomSocial posiada taką funkcję? Integrację z katalogiem?
Cholernie ciężko mi idzie zrobienie serwisu o grach z prawdziwego zdarzenia. Liczę na Waszą pomocą, pozdrawiam.

nikszal
17-12-2011, 12:07
Spróbuj SobiPro w płatnej subskrypcji jeśli chcesz mieć "ulubione / najlepiej oceniane".
Pakiet srebrny.

grzybiarz
16-02-2012, 18:59
Pozwólcie że odkopię trupa...
Mozolnie ale pomału do przodu idzie mi robienie strony. Tylko z tym sobi tyle problemów.
Poznałem już sobi2... czy tylko w sobi pro silver da się zrobić to o co prosiłem? DOkładniej:
http://img189.imageshack.us/img189/7672/katalog.png
W community builderze, ma się wyświetlić nowa zakładka a w niej pozycje jakie dodam sobie w sobi2 do "ulubionych" (posiadanych, ukończonych, obojętnie co wpiszę, byleby się dodawało do profilu CB).
Czy do sobi 2 istnieje jakiś dodatek moduł? Czy może do CB szukać?
Ogólnie zauważyłem, że przy Joomli jeden problem rozwiązany, a pojawia się pięć innych :)