PDA

Zobacz pełną wersję : coś do graboierzy artykułów z rss. Przepisac jako artykuły....



czesuav
17-12-2011, 21:36
Witam,
Potzrebuje do testowego portalu uzyc tekstów z kanłaow rss ogolnie dostepnych - oczywiście nie w celu 'plagiatowania' kontentu a do automatycznego i w krótkim czasie napisania wielu artykkułów.
Chodzi o odpowiednie dopasowanie layoutu - i chwilowoą prezntacje zawartości , nie o podkradanie komuś artykułów.

I to nie jest takie proste, sprawdziłem JED, PCJ, nie znalazłem - wszystko to albo moduły, albo komponenty. Nie ma nic co by po prostu przepisało. Jak co chwilę, wierzę, że tu ktoś miał podobny problem, i na pewno zna rozwiązanie.

Poszukuje jakiegoś dodatku któremu po wpisaniu adresu kanału RSS pokaże się tylko kategorie i ewentualnie zmodyfikuje dlugosc tytulu, tresci.
Chodzi o ordynarne skopiowanie...

pozdrowienia

nikszal
17-12-2011, 21:39
oczywiście nie w celu 'plagiatowania' kontentu a do automatycznego i w krótkim czasie napisania wielu artykkułów.


Chodzi o ordynarne skopiowanie...

Jeden cytat wyklucza drugi. Informacje z kanałów RSS nie są zapisywane w bazie.

czesuav
17-12-2011, 21:58
Jeden cytat wyklucza drugi.
Nie wydaje mi się, żeby wyjluczał - raczej jeden określa zastosowanie, a drugi określa działanie ew dodatku - chodzi o przepisanie zawartości. Tylko tyle.



nformacje z kanałów RSS nie są zapisywane w bazie.
A czy jest cos co mogloby zapiswyac w bazie jako artykuly?

nikszal
17-12-2011, 22:01
A czy jest cos co mogloby zapiswyac w bazie jako artykuly?
A to już byłaby kradzież własności intelektualnej.

czesuav
17-12-2011, 22:19
A to już byłaby kradzież własności intelektualnej.

Kiedy tłumacze ci czlowieku, ze to ma byc przejsciowe rozwiazanie, tylko do testow. Pomijam juz kwestie odpowiedniego podpisania i oznaczenia zrodla - to oczywiste!

nikszal
17-12-2011, 22:23
Tu TUTAJ (http://pl.lipsum.com/) masz fajny generator, przy pomocy którego możesz wypełnić swoją stronę.

czesuav
17-12-2011, 22:28
no tak, to jasne, google działają.

ALe tam można tylko generować tylko akapity, bajty, słowa. Niestety zapomnieli włączyć funkcję publikowania artykułów do mojej testowej Joomli...

nikszal
17-12-2011, 22:37
Nie ma znaczenia czy chcesz kopiować czyjąś własność intelektualną na swoją stronę testową czy produkcyjną. Ten proceder w obu przypadkach jednakowo się nazywa (patrz wyżej).

Zamykam temat.

palyga007
18-12-2011, 00:25
A co to juz Joomla z przykladowymi danymi nie wystarcza?

Hej nikszal :)

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk