PDA

Zobacz pełną wersję : Przywrócenie ustawień modułów/pluginów, brak możliwości zalogowania się



Psilon
17-12-2011, 23:53
Witam

Bardzo dawno bo z pół roku nie zaglądałem na stronę, którą stworzyłem dla moich znajomych, z powodzeniem jej sobie używali, dzisiaj tak dla rekonesansu i zrobienia backupu postanowiłem wejść i powyłączać nie używane pluginy i moduły itp. Pech chciał, że coś mnie podkusiło, żeby to zrobić przed zrobieniem pełnego backupu, po powyłączaniu ich chciałem wylogować się z panelu admina i z samej strony, ale jakoś nie mogło mnie wylogować w ogóle. Po paru próbach, zamknąłem przeglądarkę i wróciłem na stronę i już byłem wylogowany. Ale kolejny pech teraz chce, że nie mogę się w żaden sposób zalogować ani na sama stronę ani do backendu.

Jestem pewien, że nie wyłączałem żadnego newralgicznego komponentu odpowiedzialnego za logowanie ale, że już nie pamiętałem powiązań i zależności mogłem coś przeoczyć.

Nie posiadam aktualnej kopij frontendu, ale w administratorze, nic kompletnie nie było zmieniane od ostatniego backupu, który stworzyłem. Czy da sie podmieniając jakiś plik, bądź przywracając jakąś tabelkę z bazy przywrócić, same ustawienia włączonych pluginów, ponieważ tylko i wyłącznie je wyłączałem.


Za wszelkie rady i sugestie będę z góry wdzięczny.

zwiastun
18-12-2011, 00:04
No to sobie teraz postudiuj informacje o dodatkach, coś je powyłączał i je powłączaj (w bazie danych). A na przyszłość, zanim coś wyłączysz, użyj wcześniej stukaczki.

Psilon
24-12-2011, 00:46
Tak tylko dodam, może komus sie przyda, naprawa błędu zajeła mi mniej niż pisanie poprzedniego posta, okazało sie, że nie wiem jak to zrobiłem, ale wyłączyłem dodatek użytkownik joomla, podejrzewam, że wyłączając wszystko jak leci w ustawieniach któregoś z komponentów, także poleciała jakaś zależność z tym dodatkiem.

Rada, czytajcie dokładnie to co zamierzacie właśnie zrobić.