PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent do rezerwacji on-line



Hamster21
07-12-2006, 14:26
Witam serdecznie. Czy znacie moze jakis komponent z modulami do rezerwacji online zeby mial duzo rozbudowanych opcji itp? Jest cos takiego pod joomle?

Dylek
07-12-2006, 15:43
Jomres / Jombook (http://www.jomres.net/) albo Reservation Manager (http://www.webformatique.net/)

sonra
09-07-2009, 22:49
Witam zakupiłem manager reservation i podczas instalacji na stronie wyświetla mi sie taki komunikat :
The encoded file /home3/doslubu/public_html/fenix/components/com_resman/resman.class.php requires a license file.
The license file /home3/doslubu/public_html/fenix/components/com_resman/license.txt is not valid for this server.
dziękuje za pomoc:)

magdaa
09-07-2009, 22:59
resman.class.php requires a license file./resman.class.php wymaga pliku licencji.
license.txt is not valid for this server. / license.txt nie jest ważna dla tego serwera.

z pewnością zakupiłeś ? jeśli tak, pisz do sprzedawcy ...

sonra
09-07-2009, 23:08
dziękuję za szybką odpowiedz:) , tak własnie zrobiłem , napisałem do sprzedawcy .

marcinax
22-01-2010, 19:20
Witam,
pilnie potrzebuję opinię na temat Reservation Manager Lite, nigdzie nie mogę znaleźc jego specyfikacji, zależy mi na tym, aby na stronie był kalendarz przy rezerwacji.
pozdrawiam

KarolinaS
22-01-2010, 19:23
Witam serdecznie. Czy znacie moze jakis komponent z modulami do rezerwacji online zeby mial duzo rozbudowanych opcji itp? Jest cos takiego pod joomle?

System rezerwacji - Planyo wydal komponent do Joomli. Posiada duzo opcji i mozliwosc spersonalizowania wielu elementow.

sonra
22-01-2010, 20:31
Można ustawic ze przy rezerwacji bedzie kalendarz . Ustawiasz w General Config

sonra
22-01-2010, 20:33
sorki ale teraz patrze ze chodzi ci o RM Lite a do tego nie posiadam wiedzy .

scyller
12-08-2011, 14:19
pomyslalem ze nie bede zakladał nowego tematu

sciagnalem i zainstalowalem wlasnie jomres i po dokladniejszych ogledzinach stwiedzilem ze nie mam pojecia jak zrobic formularz

dokladniej rzecz biorąc potrzebuje zrobic formularz z możliwością wpisania danych i wysłania, nic wiecej. Procz tego dobrzy by było jakby mozna było robić raporty z tego kto sie zarejestrował. Da sie cos takiego zrobic na jomres?
z gory dzieki za odpowiedz

Gall Anonim
12-08-2011, 14:33
Jomers jest mi nieznane - jednak najspokojniej w świecie Zrobisz to poprzez SmartForm
Pzdr

alex51
12-08-2011, 14:34
Jeśli sam formularz, to wystarczy użyć aiContactSafe. Dokładny opis znajduje się na wiki.joomla.pl

scyller
12-08-2011, 18:49
no masz racje ale odradzili mi aicontact bo nie moge w nim ustawic ilosc rejestrowanych osob. Chyba ze da sie to zrobic jakos po liczbie id albo recznie w bazie lub jeszcze jakos inaczej