PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zarzadzaniem profilu na stronie



MuZzle
20-12-2011, 10:19
Witam wszystkich, jestem tu nowy i oczywiście jestem laikiem. Bawię się w Joomla! 1.7. Liczę na kilka dobrych rad które pomogą mi stworzyć to co zacząłem już robić. Zająłem się robieniem strony dla Zakładu pewnej uczelni publicznej. Chodzi mi o to aby każdy prowadzący logując się mógł dodawać pliki do poszczególnych kategorii, edytować swój profil.
W moim Menu Głównym mam zakładki: Start, Informacje, Kadra, Dydaktyka, Kontakt

Wszystkich prowadzących mam w zakładce KADRA (jako kontakty), chce aby każdy zalogowany prowadzący mógł edytować przez swój panel tylko swoja osobę, np. Pod Menu Główne mam drugi Menu Logowania, w Menu Logowania prowadzący zmienia sobie zdjęcie, dodaje godziny konsultacji, publikacje itp a wszystko później jest widoczne w zakładce KADRA u tej osoby co zmieniała.

Druga rzecz to w Menu Logowania chciałbym zrobić zakładkę DODAJ, klika w nią i wyskakuje mu okienko/nowa strona aby podał
nazwę pliku, podał kategorie która jest w DYDAKTYCE gdzie ten plik ma zostać przypisany i tam wyświetlany oraz przycisk PRZEGLĄDAJ aby ten plik wczytać z kompa u siebie.

Oczywiście nie chce prowadzących wprowadzać w zaplecze i wszystko mają robić przez stronę.

Z góry dziękuje za wszystkie rady i wskazówki!

Robster
20-12-2011, 11:11
Witamy na forum,

Niestety, to że jesteś laikiem nie tłumaczy Twojej niewiedzy w tym temacie. Raz, że wszystko jest opisane na wiki.joomla (zakładka Biblioteka), dwa Twój problem był poruszany na forum kilkukrotnie (w sumie to jest poruszany co najmniej raz na tydzień).

Proponuję zapoznać się z tymi materiałami, bo od jakiegoś czasu mamy zwyczaj na forum, usuwania tematów niezgodnych z regulaminem, a Twój się do niech zalicza.