PDA

Zobacz pełną wersję : teksty migawki i dla zarejestrowanych



spsmedia
20-12-2011, 11:17
Witam
Mam na stronie umieszczone bardzo dużo tekstów o poziomie dostępnym dla wsyztskich. Czy jest możliwość, by przetransportowac te teskty wsyztskie dla "zarejestrowanych", przy czym migawki były by powszechnie dostępne - widoczne? Jedną możliwością jest kopiuj wklej podlinkuj dostęp rejestr - ale to na kilkaset wiadomości to masakra. czy sa jakie moduły, skróty, funkcje, jak można to zrobić - przenieść teksty dostępne dla zarejestrowanych i zostawić na str widoczne - o poziomie dostepniości - tylko migawki - i jak się wciśnie na "więcej" przechodzi do wiadomości - zaloguj lub zarejestruj się? Prosze o pilną odpowiedź

nikszal
20-12-2011, 11:31
Czy jest możliwość, by przetransportowac te teskty wsyztskie dla "zarejestrowanych", przy czym migawki były by powszechnie dostępne - widoczne?
Na ilu użytkowników liczysz przy takiej konfiguracji strony? Pięciu, dziesięciu, którzy będą chcieli się zarejestrować?

spsmedia
20-12-2011, 11:46
Ogólnie zarejestrowanych użytkowników mam 4000 - potrzebuję w ten sosób skonfigurować tę stronę, takie mam wymagania odgórne. Proszę o informację w jaki sposóbh mogę to ustawić

nikszal
20-12-2011, 11:47
Możesz podać adres strony?

spsmedia
20-12-2011, 11:53
Czy masz może informację w jaki sposób mogę i czy jest taka możliwośc zaktualizowania tekstów w taki sposób by migawki były dostępne a pozostała częśc wiadomości dla zarejestrowanych? czy tylko jest opcja kopiuj wklej i 2 artykuły jeden dostepny - jako zajawka i podlinkowany 2?

nikszal
20-12-2011, 12:12
Czy masz może informację w jaki sposób mogę...
Może mam, ale najpierw chcę zobaczyć jak wyglądają artykuły.

spsmedia
20-12-2011, 12:35
www.nowygabinet.pl
artykuł podstawowy - jak na każdej stronie

---------- Post dodany o 11:35 ---------- Poprzedni post był o 11:15 ----------

Więc jak, wiesz może jak to zrobić?

nikszal
20-12-2011, 13:24
Niestety nie mam dla Ciebie dobrych informacji. Sprawdziłem u siebie pewną konfigurację z artykułami zastrzeżonymi dla zarejestrowanych. Moduł migawki pobiera informacje z tabeli artykułu o statusie dla zarejestrowanych. Jednocześnie więc artykuł nie może być publiczny i tylko dla zarejestrowanych.

Rozejrzyj się na JED. Być może jest jakieś rozszerzenie, które spełni Twoje wymagania.

spsmedia
20-12-2011, 13:53
No to smutno. Dzięki za pomoc i czas poświęcony ;)

nikszal
20-12-2011, 14:00
Zajrzyj tutaj http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/content-restriction/5805