PDA

Zobacz pełną wersję : dyskusje



nof4ce
20-12-2011, 11:33
Witam, poszukuje dodatku, w ktorym uzytkownicy beda mogli dyskutowac w wypowiedziach jeden pod drugim, z wygladem jak na twitterze. Chodzi mi o prowadzenie dyskusji wielu zarejstrowanych uzytkownikow na raz, jeden pod drugim.

Bede mial jeden graficzny temat (w postaci banerka) pod ktorym chce wyswietlic te tabelki z wypowiedziami innych. Sprawdzalem dodatki na joomla.org, ale zaden mnie nie satysfakcjonowal, chyba, ze wystarczylo by podmienic grafike... macie jakis pomysl?

Jasniej juz chyba nie moglem :)

Dzieki, pozdrawiam.

nikszal
20-12-2011, 11:36
Sprawdzalem dodatki na joomla.org, ale zaden mnie nie satysfakcjonowal, chyba, ze wystarczylo by podmienic grafike... macie jakis pomysl?


Co sprawdziłeś. Wymień sprawdzane systemy komentarzy.

Z podmianą grafiki jest jakiś problem? Zaprzyjaźnij się z dodatkiem Firebug do przeglądarki Firefox i będziesz wiedział, gdzie i czego masz szukać.

Robster
20-12-2011, 12:24
@nof4ce jeśli nic gotowego nie zadowala Twoich upodobań, pamiętaj, że jest cała rzesza chętnych programistów, którzy dorobią przed świętami. Nawet podmianę grafiki ci wykonają, jeśli sobie tego życzysz.

nof4ce
20-12-2011, 12:32
@nikszal: sprawdzilem te - http://extensions.joomla.org/extensions/communication/question-a-answers
Nie wiem czy beda one odpowiednie, jesli wiesz o jakims, ktory sprosta moim minimalnym wymaganiom, to prosze cie, podpowiedz. (tez nie jestem pewien, czy w dobrej kategorii szukam).
@robster: dzieki za propozycje :) mam czlowieka, ktory mogl by mi cos takiego napisac/przeobic, ale aktualnie robimy kilka projektow stron i tylko moj jest oparty o joomle, ale jesli bede mial problem, to napewno skorzystam :)



I chyba rozwiazalem swoj problem: http://demo.joomlaworks.gr/disqus-comments-category/disqus-comments-article

nikszal
20-12-2011, 13:44
@nikszal: sprawdzilem te - http://extensions.joomla.org/extensi...tion-a-answers
Nie wiem czy beda one odpowiednie, jesli wiesz o jakims, ktory sprosta moim minimalnym wymaganiom, to prosze cie, podpowiedz. (tez nie jestem pewien, czy w dobrej kategorii szukam).
Akurat wszystkie wskazane rozszerzenia nie są za free i to pewnie jest dla Ciebie główny problem. Grafika to sprawa drugoplanowa, bo zawsze można ją zmienić, dopasować.

nof4ce
20-12-2011, 21:05
Akurat wszystkie wskazane rozszerzenia nie są za free i to pewnie jest dla Ciebie główny problem.

Nie stanowi to dla mnie problemu. Jesli nie chcesz mi pomoc, dziekuje, uszanuje to.

nikszal
20-12-2011, 21:09
Jesli nie chcesz mi pomoc, dziekuje, uszanuje to.
Co mam za Ciebie zrobić? Obejrzeć dema, dokonać wyboru, zapłacić, zainstalować?

Masz taki sam dostęp do JED jak każdy z nas.

kurtz
20-12-2011, 21:20
chyba ja voice

nof4ce
22-12-2011, 22:41
wszystko fajnie, ale zaden z nich nie dodaje komentarzy w czasie rzeczywistym i nie wiem czy w joomli mozna to tak rozwiazac...

kurtz
22-12-2011, 23:42
a niby w jakim ? po pięciu godzinach ?

nof4ce
23-12-2011, 00:24
a niby w jakim ? po pięciu godzinach ?


nie za bardzo zrozumialem cie przyjacielu...

kurtz
23-12-2011, 09:28
nie za bardzo zrozumialem cie przyjacielu...to nic w porównaniu z tym, że nie za bardzo rozumiesz o co w ogóle chcesz zapytać i czego potrzebujesz. ... przyjacielu.