PDA

Zobacz pełną wersję : Akeeba Kickstart - problem z plikami na serwerze



duffi87
20-12-2011, 19:57
Witam
Mam pewien problem i mam nadzieje że ktos mi pomoże. Posiadam serwer na home. Joomla 1.5 . Potrzebowałem skopiowac stronke aby ja " powielić pod inna domeną ( na tym samym serwerze). Dlatego też użyłem komponentu akeeba backup. Stronke powielałem u siebie na serwerze tyle ze do innego folderu. Oczywiscie założyłem nowa baze i użyłem kickstart i stronka działa normalnie. Ale tu sie zaczał dopiero problem, bo przy tej skopiowanej stronce chciałbym zmienic kilka rzeczy. Oczywiscie moge logowac sie do panelu admina i wszystko działa poprawnie. Tyle że w folderze w ktorym stronka powinna sie znajdować sa tylko 3 pliki. kickstart.php , plik jezyka polskiego do kickstart.php i plik który wgrałem poprzez kickstart z kopia innej stronki. Niestety chce przerobic troszke grafike zeby dostosowac stronke a w tym folderze nie mam plików żródłowych... Co najbardziej mnie dziwi to to że stronka działa... wszystko się zapisuje i nie ma problemu. Może ktos z was miał taki problem i go jakos rozwiązał.

pozdrawiam

PeFik
20-12-2011, 20:17
mi to wygląda, tak jakby on nadal korzystał ze starego adresu ! coś ci to przenoszenie nie wyszło :P

Oglądałeś na YouTube firmy z użyciem Akeeba Backup i kickstart-a ?


p.s. kickstart.php - służy TYLKO do rozpakowania archiwum .jpa lub .zip - i uruchomieniu instalatora

duffi87
20-12-2011, 20:23
ok wszystko jest ok, po 2 godzinach od instalacji pojawiły sie normalnie foldery w katalogu.

pozdrawiam

nikszal
20-12-2011, 20:50
Masz "świetny" serwer, który odświeża informacje co 2 godziny. Pociąłbym się, gdyby to na mnie trafiło :DD

PeFik
20-12-2011, 22:45
Za chwilę będzie wpis typu dodałem zdjęcie do artykułu i go nie widać, co robić. Teraz już wiedząc kto pyta, napiszę : iść z dziewczyną do kina , jak wrócisz pojawi się.:P