PDA

Zobacz pełną wersję : Przycisk G+, Facebook i Tweeter w K2 są po angielsku.



Y-si
22-12-2011, 10:52
Mimo zainstalowania najnowszej wersji K2 oraz spolszczenia przyciski społecznościowe pod artykułem są po angielsku. Szukałem w adminie czy można zmienić gdzieś język przycisków ale nie znalazłem. Gdzie to się zmienia?

PeFik
22-12-2011, 11:33
można dać swoje , ale sugeruje popatrzeć item.php w folderze gdzie k2 trzyma domyślny szablon, albo taki z którego korzystasz - to jest tam ręcznie wklejone, wiem bo ostatnio zmieniałem

---------- Post dodany o 11:33 ---------- Poprzedni post był o 11:31 ----------

p.s.
Szukaj (linia ~299)
<!-- Social sharing -->
<div class="itemSocialSharing">

<?php if($this->item->params->get('itemTwitterButton',1)): ?>
<!-- Twitter Button -->
<div class="itemTwitterButton">
<a href="https://twitter.com/share" class="twitter-share-button" data-count="horizontal"<?php if($this->item->params->get('twitterUsername')): ?> data-via="<?php echo $this->item->params->get('twitterUsername'); ?>"<?php endif; ?>><?php echo JText::_('K2_TWEET'); ?></a><script type="text/javascript" src="//platform.twitter.com/widgets.js"></script>
</div>
<?php endif; ?>

Ja to w ogóle zastąpiłem swoim kodem i tyle.

Y-si
23-12-2011, 11:51
Dzięki:)

keey
15-02-2012, 09:58
Cześć. A jaki fragment skryptu usunąć żeby pozbyć się przycisków społecznościowych w K2?

Y-si
15-02-2012, 10:02
Nie musisz nic usuwać. Wystarczy je wyłączyć w ustawieniach dla artykułu które zamieniasz w ustawieniach dla kategorii w K2.

keey
15-02-2012, 10:18
To ja chyba ciemna masa jestem bo nie mogę namierzyć odpowiedniej opcji. W zakładce "społeczności" nie mam wklejonego kodu FB ani pozycji twittera. Coś kiedyś pogrzebałem i z przycisków pod artykułem zniknął Fb a pozostały twitter i google +. Druga sprawa jest taka, że dodawanie artykułów trwa strasznie długo. Kiedyś to była chwila a teraz na jakąkolwiek akcję reakcję czekam 10-15 minut. Serwer hekko. Ten wydłużony czas dotyczy się wszystkiego co robię z zaplecza, tj. zmiana pozycji modułów, nowe moduły itp. Mam komponenty ace pools, jce edytor, k2 i xmap. Do tego moduł i dodatki związane z adsense, menu.

Y-si
15-02-2012, 10:21
Jaką masz wersję k2?

keey
15-02-2012, 10:27
K2 2.5.4 mam kilka pytań związanych z tym komponentem, mogę mailem?

Y-si
15-02-2012, 11:33
Pisz na forum, aby inni też mogli znaleźć odpowiedzi na twoje pytania.

keey
15-02-2012, 13:37
Oprócz problemu z przyciskami społecznościowymi jest kolejny. Podam linkę http://biednipolacy.pl/index.php/pl-PL/gospodarka W widoku kategorii moduły, które są przypisane do wszystkich stron znajdują się poniżej podglądu. Gdy klikniesz artykuł są na równi z nim. Szablon jaki używam to shape5 intrigue. Wątpię żeby był kompatybilny ściśle z K2. Podpasował mi, więc używam takiego. Zastanawiam się czy zmiana szablonu na dedykowane do K2 rozwiąże problemy?

---------- Post dodany o 13:37 ---------- Poprzedni post był o 12:19 ----------

Zrobiłem!!! Dzięki za cierpliwość. Poustawiałem ręcznie dziedziczenie ustawień dla poszczególnych kategorii z kategorii nadrzednej. Myślałem, że idzie to jakoś automatycznie. Tylko teraz jedno pytanie: czy zmieniając ustawienia kat. nadrzędnej, podległe kategorie automatem przyjmą ustawienia?

keey
21-02-2012, 13:09
Cześć, to znowu ja :) Otóż poustawiałem dziedziczenie parametrów z kategorii nadrzędnej ale widok poszczególnych kategorii jest dla każdej inny. Zamysłem jest aby artykuły były po 2 w dwóch kolumnach, mniej ważne ustawione identycznie. A na prawym marginesie moduł z najnowszymi artykułami. Jednak część kategorii stosuje inny układ 2/2 a najnowsze pod spodem. Szablon jaki teraz używam to sj_news25. Co z tym zrobić?