PDA

Zobacz pełną wersję : uddeIM 2.5 Problem z instalacja



przemko06
23-12-2011, 20:06
Wersja Joomla 1.7

Próbuję zainstalować na swojej stronie ten o to moduł uddeIM 2.5 LINK - http://www.slabihoud.de/software/id4001.htm , przez chwilę wczytuje się ten moduł i za chwile wywala błąd. Screenshot poniżej. Moduł jest kompatybilny z Joomla 1.7. Postanowiłem też napisać do twórcy tego modułu i wysłałem mu też również Screenshot i dostałem taką odpowiedz " "unzip_1st"? " i szczerze mówiąc nie wiem o co mu z tym chodzi, mam nadzieje że wy bedziecie wiedzieć.

SCEENSHOT

4832

Gall Anonim
23-12-2011, 20:09
Rozpakuj najpierw = unzip1 (czyli rozpakować i zainstalować dopiero z zawartości katalogu powstałym po rozpakowaniu)
1=first oraz najpierw = first
angielski się kłania

przemko06
23-12-2011, 20:53
ha raczej wiem co to znaczy, tylko nie rozumialem po co niby to rozpakowac, bo przecież instalować można pliki rar. Czyli mam to tak rozumieć ze mam wypakować to Unzip1 i wszystki katalogi rar które tam sa (jest ich 18) instalować po kolei? A foldery które sa po rozwakowaniu Unzip1 mam wgrac przez FTP do odpowiedniego katalogu?

Gall Anonim
23-12-2011, 21:06
ha raczej wiem co to znaczy
ha - chyba jednak nie skoro zadałeś to pytanie, a system jednoznacznie wskazuje ci informacje iż brak pliku instalacyjnego - skoro znasz angielski to unzip1 i zapoznaj się z zawartością rozpakowanego folderu - kolejna informacja jest zawarta w środku ale jak sądzę jako osoba doskonale wiedząca co znaczy rozpakuj najpierw poradzisz sobie bez mojej pomocy.
Z uszanowaniem Gall Anonim

palyga007
23-12-2011, 21:48
bo przecież instalować można pliki rar. :hmm:

przemko06
23-12-2011, 22:10
ha - chyba jednak nie skoro zadałeś to pytanie, a system jednoznacznie wskazuje ci informacje iż brak pliku instalacyjnego - skoro znasz angielski to unzip1 i zapoznaj się z zawartością rozpakowanego folderu - kolejna informacja jest zawarta w środku ale jak sądzę jako osoba doskonale wiedząca co znaczy rozpakuj najpierw poradzisz sobie bez mojej pomocy.
Z uszanowaniem Gall Anonim
Jeżeli cie to "ha" poddenerwowało, no to z góry przepraszam, nie mam zamiaru się tu o nic kłócić ani nie jestem osobą wszechwiedzącą. Może źle się wyraziłem w moim pierwszym poście co do tego unzip_1st. Chodzi mi o to że co dalej bardzo proszę o pomoc bo nie wiem.


hmm

Gdzieś tak wyczytałem że można tylko pliki rar. no możliwe że coś mi sie źle kojarzy.

Gall Anonim
23-12-2011, 22:14
Nazwa pliku tekstowego który rzuca się w oczy po rozpakowaniu: "Important - read the README"
Treść tegoż pliku:
"Important:

Check the README folder and read the README before you install uddeIM!


There is also a comprehensive FAQ that explains most problems:
- SQL error messages
- problems with the character encoding
- and lots of more..."
Tak więc zapraszam do: README folder

przemko06
23-12-2011, 22:24
właśnie zdążyłem przed twoją wypowiedzą obczaić :D Ale oczywiście dzięki za pomoc. Czasami tak jest że człowiek jakiś taki dupiaty jest i nic nie czai.