PDA

Zobacz pełną wersję : sklep



kajfe
23-12-2011, 20:49
Witam mam takie pytanie chce stworzyć sklep internetowy który by sie łączył z programem prestashop i jak stworzyc taki sklep czy wystarczy wgrac wirtualmart ?? i juz?

Gall Anonim
23-12-2011, 21:13
@kajfe -
prestashop - to skrypt sklepu
wirtualmart - to Viruemart jeśli już - to jest komponent tworzący na bazie Joomla możliwość uruchomienia sklepu
- więc totalny błąd w koncepcji.
Pzdr

kajfe
24-12-2011, 09:13
czyli sie nie da tak zrobic?? a shoper?? da sie shoper polaczyc z joomla

palyga007
24-12-2011, 09:20
@kajfe
Wydawało mi się, czy już raz prosiłem Cię o poprawę stylistyki Twoich wypowiedzi.
Wigilia jest pozwól mi być miłym. :podstep:

Po co łączyć Shoper z Joomla!? to bez sensu, pomijając fakt, że jest to oddzielna platforma i pewnie takie połączenie w ogóle nie jest możliwe.

Jdwind
24-12-2011, 10:30
Ależ można, niech wsadzi shopper jako wrapper i będzie supper! Nie będzie zadawać takich pytań przynajmniej :)

nikszal
24-12-2011, 10:50
Ależ można, niech wsadzi shopper jako wrapper
... na prostym szablonie bez nagłówka (headera)

i będzie supper!

kurtz
24-12-2011, 11:42
totalny błąd w koncepcjia jaśniej ? mógłbyś nam tu napisać bliżej cóż złego w koncepcji budowy sklepu jest w komponentach typu commerce ? chętnie wyciągnę wnioski.

Bazyl
24-12-2011, 12:05
cóż złego w koncepcji budowy sklepu jest w komponentach typu commerce

Gallowi raczej chodziło o koncepcję użytkownika.

Wesołych Świąt!

kurtz
24-12-2011, 13:13
Gallowi raczej chodziło o koncepcję użyszkodnika.

Wesołych Świąt!

acha :hmm:

Gall Anonim
24-12-2011, 16:43
a jaśniej ? mógłbyś nam tu napisać bliżej cóż złego w koncepcji budowy sklepu jest w komponentach typu commerce ? chętnie wyciągnę wnioski.

Nie ma nic złego, jednak nie widzę większego sensu połączenia o którym otwierający wątek napisał w swoim poście - ponadto proszę spraw mi przyjemność i zapoznaj się dokładnie z treścią postu otwierającego wątek zanim zadasz kolejne pytanie.
Cytuję:

Witam mam takie pytanie chce stworzyć sklep internetowy który by sie łączył z programem prestashop i jak stworzyc taki sklep czy wystarczy wgrac wirtualmart ?? i już?
Mam nadzieję że moja odpowiedź wyczerpuje zakres twojej ciekawości - na tym kończę z Życzeniami Wesołych Świąt
Pzdr
Gall Anonim