PDA

Zobacz pełną wersję : Niepoprawne wyświetlanie strony w IE



czupkolandja
25-12-2011, 19:15
Witam
Tak jak w temacie; moja strona WWW nie wyświetla się poprawnie w przeglądarce IE. Sprawdzałem na wersji która jest zainstalowana fabrycznie w Win XP. Wątpię, żeby ktoś korzystał jeszcze z tej wersji, ale na wszelki wypadek chciałbym aby wyświetlała się poprawnie. Sprawdzałem na Firefox'ie, Operze, Chromie i tam jest wszystko ok. Nie wiem jak się wyświetla na nowszych wersjach IE, bo żadna mi się nie chce zainstalować.

Czy jest jakiś skrypt, który można by wstawić do kodu php, który powodowałby poprawne wyświetlanie strony na każdej przeglądarce?

P.S; Jeżeli ktoś korzysta z nowszych wersji IE niż ta w XP, prosiłbym o sprawdzenie wyświetlania mojej witryny. Ma wyglądać mniej więcej tak:

http://imageshack.us/photo/my-images/3/beztytuuzax.jpg/

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

nikszal
25-12-2011, 19:28
Jeżeli ktoś korzysta z nowszych wersji IE niż ta w XP, prosiłbym o sprawdzenie wyświetlania mojej witryny.
Hej panie kawalarz. Chyba o czymś zapomniałeś.
Pytanie na dziś - gdzie jest strona?

czupkolandja
25-12-2011, 19:59
wiedziałem że o czymś zapomniałem ;) www.wojciechrallyart.pl

nikszal
25-12-2011, 20:11
Pod IE 8 jest dobrze. IE 7 i 9 nie mam, więc nic więcej Ci nie powiem. A jeśli ktoś dzisiaj jeszcze używa IE6 to jest sam sobie winien, bo nie ma gorszej przeglądarki. Po to ukazują się aktualizacje softu, by z nich korzystać.

czupkolandja
25-12-2011, 23:18
Pod IE 8 jest dobrze. IE 7 i 9 nie mam, więc nic więcej Ci nie powiem. A jeśli ktoś dzisiaj jeszcze używa IE6 to jest sam sobie winien, bo nie ma gorszej przeglądarki. Po to ukazują się aktualizacje softu, by z nich korzystać.

ok, dzieki za sprawdzenie. Skoro działa dobrze na 8, to na 7 i 9 też powinno. Z resztą nieznam nikogo kto korzystałby z 6 :lol:

Gall Anonim
26-12-2011, 13:21
Pod IE 8 przerzuca filmy na lewo - ale ogólnie specjalnej afery nie ma

kodhtml
27-12-2011, 09:44
Pomijając różne drobne błędy (np. przycięty zegar, podwójne "title", niepotrzebnie używane grafiki jako tło dla kolumny lewej i prawej...) to w IE7 wygląd źle. Moduł logowania w lewej kolumnie oraz "losowe zdjęcia" przesunięte są poza ekran. Nie używaj w tym wypadku ujemnych wartości dla marginesów tylko przenieś moduł odliczający do lewej kolumny, a facebookowy do prawej.