PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd 404 - nie działają artykuły



Romeo
27-12-2011, 12:56
Witam!
Mam joomlę 1.7.0 na home.pl instalowaną przez autoinstalator. Nie pierwszy raz używam joomli - wcześniej pracowałem na wersji 1.5, też na home.pl
Problem pojawił się teraz, gdy utworzyłem artykuły, kategorie i menu - na takiej samej zasadzie jak na wersji wcześniejszej i za każdym razem po wejściu na dany artykuł wyrzuca mi błąd 404. Pisze, że Kategorii nie znaleziono, ale kategorie są przypisane do wszystkich artykułów. Artykuł działa tylko na stronie głównej, która jest ustawiona jako domyślna.
Co mogę zrobić?

W załączniku jest obraz przedstawiający tenże błąd.

Karol99
27-12-2011, 13:15
Co mogę zrobić?

Może wpisać słowo "home" w szukajkę tego forum?...

Romeo
27-12-2011, 13:36
Wpisałem, pojawiło się 11 stron i przejrzałem tytuły artykułów. Kilka najbardziej podobnych tytułem do mojego problemu przejrzałem, ale dalej nie uzyskałem odpowiedzi...

rado85
27-12-2011, 21:31
Witaj. Miałem ten sam problem. Generalnie w pliku configuration.php musisz wpisać adres domeny Twojej strony. Ponadto Home nie lubi przyjaznych adresów joomli 1.7. Musisz mieć te wszystkie przyjazne ustawienia na nie, lub ustawić korzystaj z mod-rewrite i zmienić nazwe pliku htacces.txt na .htacces. Ponadto jak coś Ci nie działa to pisz do administratorów- tak jak ja, w końcu po to płacisz im żeby na każde zawołanie stawali na baczność. jeżeli to nie pomoże daj znać. pozdro

palyga007
27-12-2011, 21:36
Ponadto jak coś Ci nie działa to pisz do administratorów- tak jak ja, w końcu po to płacisz im żeby na każde zawołanie stawali na baczność.
@rado85
Oficjalne stanowisko Home jest mniej więcej takie:
Po pomoc w sprawie Joomla! proszę kierować się na forum PCJ.
To tak w gwoli ścisłości.

rado85
27-12-2011, 22:04
Ja ********* /zwiastun/ to wstali :) sorry ale taka prawda:)

Jak napisałem w tej sprawie to pogrzebali w różnych ustawieniach i jako tako działało, ponadto udzielili wielu wyjaśnień dlaczego tak a nie inaczej. co jak co, ale na obsługę techniczną Hpme nie narzekam