PDA

Zobacz pełną wersję : błędny odnośnik do strony głównej w menu



kysy99
27-12-2011, 20:02
Witam!
To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.
Mam taki problem, menu poziome składa się z 10 przycisków, z czego pierwsze pięć nie wiadomo skąd odnosi mnie do strony głównej pomimo że odnośniki są do artykułów, tudzież modułów. nie mam pojęcia dlaczego i jak to zmienić?

---------- Post dodany o 19:02 ---------- Poprzedni post był o 17:10 ----------

Strona: www.portalhotels.com

Gall Anonim
27-12-2011, 20:14
Nie ma takiej możliwości jak piszesz - link wskazujące odnoszą się do strony głównej - więc sprawdź dokładnie co i jak jest ustawione

kurtz
27-12-2011, 20:16
to jest joomla hbs ?

z tego co pamiętam ten soft ma pełno dziur, a dodatkowo te wersje testowe i quick starty działały sobie bez większych zmian na bazach danych począwszy od wersji pierwszych inicjalnych. czyli tam 3 lata wstecz.

lepiej spakować każdy komponent i moduł, a jest ich o ile pamiętam 20 [?] i zainstalować na czystym joomla! chyba, że już to kupiłeś / aś, wtedy powinny być autonomiczne do pobrania. kiedyś, przy joomla! 1.0.x były.

acha, tam jest zintegrowany plik językowy z plikiem językowym joomla! trzeba go też przerzucić, bo zaraz będzie, że nie ma liter.

fatalny soft do pracy ... imho.

Gall Anonim
27-12-2011, 22:41
Wystarczyło jednak dostosować plik logo który "lądował na warstwie powyżej menu" i przykrywał a był podlinkowany do strony startowej, następnie nanieść drobne poprawki w stylach - no i sprawa z głowy.

kurtz
28-12-2011, 05:38
przyznaję, że nie oglądałem tego z bliska. jednak instalowałem "to" z miesiąc temu w aktualnym wydaniu, analizując pod innym kątem i ... swojego zdania o tych komponentach nie zmienię.