PDA

Zobacz pełną wersję : Kolumny zachodzą na siebie po dodaniu artykułu



w.magdziak
28-12-2011, 10:57
Mój problem polega na tym, że po dodaniu artykułów do podstrony moduły ustawione w prawej kolumnie wchodzą pod te artykuły w środkowej kolumnie(szeregują się). Help!

Bazyl
28-12-2011, 11:02
Witam,

Adres strony?!

Gall Anonim
28-12-2011, 12:03
po dodaniu artykułów
Niech zgadnę - hym?
Czyżby artykuły były dodawane za pomocą opcji kopiuj wklej np z Worda lub innej witryny?
Jeżeli tak to w standardzie edytora znajdują się dwa narzędzia służące do pośredniczenia w wklejaniu takowych artykułów ze względu na różnice występujące w formatowaniu tekstu.
Natomiast faktyczny twój problem to fakt że przy przeklejaniu przenosi ci się zdefiniowana na sztywno szerokość artykułu.
Pzdr

w.magdziak
28-12-2011, 12:06
http://awaria.fizjomix.com/
Kopiowałam artykuły, ale kodem HTML i z tej samej wersji Joomla

Gall Anonim
28-12-2011, 12:21
Nie ma znaczenia
Masz zdefiniowaną szerokość - all
Więc przez narzędzia czyszczące kod
Jak masz wątpliwości to skopiuj treść do notatnika i potem z notatnika do czystego artykułu - stawiam na to że już będzie się właściwie formatował.
__________________________________________________ __________________________________________________ ___________
Cześć @a_m
no dobra, nie zerknąłem - więc nie definicja a prasowanie - jednak koncepcja o wklejaniu i tak była słuszna :-)

a_m
28-12-2011, 12:43
hej Gall,
@w.magdziak - wejdź w artykuł Witamy na witrynie Kinesiology Taping.pl, otwórz go w trybie html i wywal znacznik <div> otwierający tekst i </div> zamykający; "rozciąłeś" ten znacznik wstawiając "Więcej" w związku z tym w przeglądzie artykułów jest niedomknięty

w.magdziak
28-12-2011, 12:46
Przekopiowałem jak Gall Anonim przykazał i działa!!! :) THX